Rubryka z darmowym płatnym oprogramowaniem

Witam.

Wpadłem na taki pomysł (albo wpadł na niego @cobra), że jak jest główna strona www.dobreprogramy.pl to tam po lewej stronie jest “Najnowsze programy”, “Najnowsze demonstracje”, “Najnowsze artykuły”, “Pozostałe newsy”, “Najczęściej komentowane”, “Archiwum newsów”, to żeby gdzieś pomiędzy tymi rzeczami było coś takiego z “darmowymi płatnymi” programami dla czytelników DP… za darmo dla Czytelników vortalu! Chodzi o takie programy jak np. teraz przed chwilą dodany “Photo Commander 6 za darmo dla Czytelników vortalu!”

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … ow+vortalu!

Proszę o jakies komętarze dla tego pomysłu.

Pozdrawiam :smiley:

Bardzo jest duuuuzo tego softu darmowego dla dp . Moze znajdzie sie 10 progsow a roboty z przebudowa troche bedzie moze nie za duzo ale zawsze .

Moim zdaniem bardzo dobry pomysl, DP musi sie rozwijac ludzie popierajcie to :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem warto coś takiego zrobić, bo newsy szybko znikają a tak można by było łatwo zobaczyć które programy są za darmo od Vortalu dla czytelników :wink:

pomysł dobry. Fakt, że niewiele jest takich programów, ALE ONE SĄ.

teraz przydało by się żeby to jakiś admin przeczytał :D:D

ja popieram ten pomysł, przynajmniej nie musiała by redakcja w każdym newsie z nowym darmowym softem przypominać reszty softu którego już troche jest…

wiec wystarczy być czytelnikiem a nie odwiedzającym :wink:

Dla mnie to za łatwe by było, ktoś sobie wejdzie raz i ma za darmo ładny arsenał programów za darmo, mi sie wydaje ze takie newsy zachęcają do stałego obserwowania(czytania) wortalu :wink:

@xulu

racja… jak by dało się to by tylko było widoczne dla zarejestrowanych, ale trzeba by było żeby osoby chcące czytać vortal musiały się zarejestrować i na pewno by bardzo duża ilość odwiedzających spadła

w nowej wersji będzie rejestracja więc możny by to dodać tylko dla zarejestrowanych (niezalogowani mogli by mieć w tym miejscu info “zaweartość tylko dla zalogowanych, jeśli nie masz konta zarejestruj się” lub dać w tym miejscu jakąś reklamę)…

eheee Polska “jak ja nie mam to po co ma mieć ktoś inny”

Czyli według Was jeśli ktoś wejdzie raz czy dwa razy na Vortal ściągnąć jakiś program i być może “zawiesi” oko na chwile nad jakimś newsem/artykułem już nie jest użytkownikiem vortalu ? I z tego względu trzeba mu ograniczyć dostęp do takich programów od “DP” dla czytelników…?

Żałosne… :expressionless:

:x

Vanshei , tu nie oto chodzi, źle zrozumiałeś,dla przykładu -> jeśli ktoś chce napisać na forum musi się zarejestrować, wiec programy darmowe podawane w newsach są zachęta do śledzenia wortalu bo wiadomo ze dość frekwencyjnie ukazują się newsy z nowymi propozycjami .

Wiec ja tu nic żałosnego nie widzę wręcz przeciwnie “chcesz coś mieć ? zarejestruj się ;)” taka zasada panuje w internecie i już się jej nie zmieni , ale jak będzie w nowej wersjii na DP przekonamy się niebawem wiec cierpliwości panowie :wink:

Rejestracja może być ale po co ograniczać niezarejestrowanym użytkownikom dostęp do takich programów…

Przecież można być czytelnikiem nie rejestrując się na Vortalu/forum :roll:

Z resztą nie każdy chce się rejestrować na 10000 różnych stron tylko po to żeby mieć dany program czy cokolwiek innego i przy okazji zapchana skrzynkę mailową spamem :stuck_out_tongue:

np. po to aby się zarejestrowali :stuck_out_tongue: pamiętajmy jednak ze są

to tylko nasze odważne przypuszczenia .

Pewnie ze można być :wink: i na pewno wielu takich będzie. Jednak wydaje mi się (nie wiem czy dobrze) ze będąc zarejestrowanym użytkownikiem na wortalu będą trochę większe możliwości, być może wtedy pojawi się news, nie dla czytelników, a dla zarejestrowanych użytkowników Vortalu :smiley:

Nie, nie ,nie nigdy nie byłem i nie będę za takim ograniczaniem dostępu do różnego rodzaju treści :stuck_out_tongue:

Rejestrować się tylko po to żeby przeczytać newsa czy np. rozwiązanie problemu na forum lub żeby pobrać dany program to głupota i tylko zniechęcić może do zaglądania na vortal/forum :?

Jeśli ta rejestracja ma być to niech są z tego jakieś konkretne korzyści, takie jak np.z rejestracji na forum klik :wink:

a może zrobić tak żeby DP słynął jako portal który dla swoich odwiedzających ma ciekawe atrakcje :smiley:

Vanshei ,

trochę żle zrozumiałeś- mi chodziło nie o blokade dostępu do pobierania tych progsów ale TYLKO do tej listy.

Najlepiej byłoby dać w tym miejscu reklame jakąś a po zalogowaniu w tym miejsu pojawiałaby się rubryka zamiast niej…

Wiem że nie chodziło o blokadę pobierania :stuck_out_tongue:

A zastanówcie się jeden z drugim dobrze jaki by to skutek mogło dać, chyba raczej odwrotny niż ten o którym myślicie :stuck_out_tongue:

Jeśli ktoś coś daje za “free” raz, drugi, i kolejny, to tutaj zaglądam wiadomo, i się rejestruje z chęcią bo być może dostanę coś więcej :slight_smile:

A jeśli ktoś od razu blokuje mi dostęp do danej części strony i tym samym jakby “nakazuje” rejestracje to daje mi do myślenia czy aby na pewno jeśli się zarejestruje otrzymam dostęp czy może będzie kolejny “wałek” typu “wyślij sms aby coś tam móc sobie zrobić” [przynajmniej mnie].

Albo ja coś nie rozumiem, albo jestem wczorajszy :? Vanshei , jak chcesz dla przykładu rozwiązać swój problem z np. komputerem zadając pytanie na niniejszym forum bez rejestracji :lol:

Może akurat ktoś inny miał ten sam problem i założył temat w którym następnie ktoś podał dobre rozwiązanie… ? :stuck_out_tongue:

Zresztą nie zbaczajmy z tematu…