Najlepsza skrzynka e-mail

Witam.

Gdzie najlepiej założyć, chodzi mi o taką która zawsze i szybko wysyła i odbiera.

Gmail http://www.gmail.com

Zdecydowanie. Oprócz tych zalet:

To jeszcze nie ma żadnych reklam, spamu.

Do gmaila polecam program pocztowy Mozilla Thunderbird :). Duża wygoda i szybkość.

a ja polecam o2.pl

zalety:

10 gb miejsca na wiadomości

możliwość wysłanie 100 mb pliku

szybka nawet jest

wady:

duża ilość reklam

Ja tam jestem zadowolony z Hotmail.com.

Też polecam Gmail. A teraz Gazeta.pl szykuje pocztę a’la Gmail.

Co do pojemności, to poczta Pino ma nieograniczoną pojemność.

rówinież polecam gmaila…co do tych którzy go nie umieją skonfigurować:

post-43758-13856533808768_thumb.jpg

Jedyna zaleta poczty na Tlenie/o2 jest to, że Tlen automatycznie cię powiadamia o nowych mailach.

Polecam pino.pl :wink: Szybkość, pewność, nie ograniczona ilość na pocztę, nie dołączają treści do twoich listów :slight_smile: oczywiście reklam też nie przysyłają :slight_smile: i estetyczna miła dla oka strona :slight_smile:

Ludzie! Opamiętajcie się, 30 osób jak zaczarowane powtarza, że gmail… nie wystarczy, że jedna osoba to powiedziała?!

Osobiście korzystałem z kilku e-maili i w kolejności takiej proponuję:

  1. hotmail.com

hotmail.jpg

Plusem jest:

  • Integracja ze wspaniałym pakietem Live!, oferującym ogromną przestrzeń, nie tylko na wiadomości, ale też sieciowy dysk Live!SkyDrive i mega ilość wypasionych programów, jak np. Live!Messenger - który daje bezpośredni dostęp do komunikatora, Live!Spaces, e-maila i innych usług Microsoftu,

  • Kompletny brak reklam, zarówno przysyłanych, jak i dołączanych do wiadomości.

  • Możliwość wyboru dowolnego języka interfejsu, od arabskiego po Zimbabwe (w tym oczywiście Polski)

+Estetyka witryny Live! (ładne kolory) oraz genialny Webowy dostęp do konta e-mail, przez wszystkie przeglądarki.

+Dostęp np. do Micosoft VirtualEarth i innych ciekawych usług, np. OneCare

+Profil Live.com (Live!) oraz integracja z systemem operacyjnym (XP/Vista)

+Pakiet narzędzi jak np. Live!Gallery czy Live!Writer do pobrania na komputer.

+kultowy adres @hotmail.com i dostęp do międzynarodowej społeczności internautów.

123sc5.th.jpg

plusem jest tez zintegrowana wyszukiwarka (wśród e-maili a także stron w internecie)

Zajrzeć warto też na Msn Polska

Minusem:

  • obecnie nie ma minusów…

2.Poczta o2.pl

Plusy:

+Serwis Polski

+10GB + 100 MB

+Szybki w działaniu

+Nie dołącza reklam do wiadomości email.

+trzy końcówki emaila o2, go2 i tlen

Minus:

-Duuuuuużo reklam, pudelki etc…


ODRADZAM:

  1. Interia - śmietnik kompletny

  2. Onet - głupie logowanie i ograniczenia

  3. Gmail - Google za dużo o nas chce wiedzieć, jest monopolistą który nie dość, że wie co wyszukujemy i jakie strony odwiedzamy, to jeszcze hmm ma wgląd do e-maili… aaa i pazerowali dostępu do Gmaila, te zaproszenia etc… bez przesady Gogle nie jest taki wspaniały jak go kreujecie


Osobiście z dwóch monopolistów oferujących usługi pocztowe, preferuję Microsoft i jego hotmail.com, korzystam z Windows i uważam, ze pakiet Live! jest w stanie pomóc mi w pełni zaistnieć w sieci.

OTy i zbędne powtórzenia -> KOSZ

Bo M$ to nie jest monopolistą i wcale nie monitoruje pracy użytkownika…

A dostęp to Gmaila ma każdy, nie potrzeba zaproszeń, więc o co Ci chodzi? ;>

Nie monitoruje jeśli nie chcesz. Wola użytkownika. W Windows Vista wyświetla się komunikat np. “Czy chcesz aby Microsoft okresowo przesyłał dane dotyczące Twojego komputera? Pomoże to w rozwiązywaniu potencjalnych problemów bla bla bla przesłane informacje nie służą do prób skontaktowania się z użytkownikiem bla bla bla Przeczytaj nasze zasady prywatności” i klikasz TAK jeśli chcesz lub klikasz NIE jeśli nie chcesz. Proste jak budowa cepa. Dołączę ten temat do najbliższego wpisu do mojego bloga. Bo cuda kumie opowiadacie…

Zaproszenia trzeba było na samym początku, kiedy usługa działała normalnie.

A co do monopolisty, to przeczytaj spód poprzedniego posta mojego…

A macie jakiś serwis, które oferuje pocztę z krótką domeną i brakiem reklam wysyłanych i antyspam dobry.

gmail.com

Więc wyjaśnij mi przy okazji kumie, co złego jest w tym, że bot googlowy przejrzy moją pocztę i wyświetli reklamy dopasowane na podstawie jej zawartości (których i tak nie zauważę) i w czym to jest gorsze od tego, co robi Twój ukochany monopolista?

O lol, czemu nie da się zarejestrować w tym całym hotmail.com? xD

Bo chciałem przetestować tą pocztę xD

Zacytuję sam siebie

Antyspam nie wiem jak działa bo spamu nie dostaję :wink: Krótka domena jest pino.pl

Dla ułatwienia KLIK

http://www.gmail.com jest też fajny program do powiadamiania o emailach http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ier+1.0.25 tam pisze że nie chodzi pod vistą no ale u mnie działa pozdro

A ja mam pocztę na wp.pl i nie narzekam :smiley:

Nie mówię, że jest najlepsza, bo innych nie sprawdzałem, ale nie widzę w niej jakiś dokuczliwych minusów (No może po za spamem, ale i z nim można sobie poradzić: -> Kosz -> opróżnij :slight_smile: )

To już chyba taką ma. Przynajmniej pisze, że “nowa”. Na niej też założyłem konto, ale nie mam zamiaru z niej za często korzystać. Bardzo uboga graficznie :confused: