Douszne słuchawki do 50zł

Poszukuje dousznych słuchawek na mini-jacka do 50zł, a że nie znam się w doborze słuchawek, więc pisze do Was.

Muszą być głośne i mieć mocne basy.

Dzięki!

Coś z firmy Creative ;]

http://www.allegro.pl/search.php?string … rs&order=p

Moim zdaniem nie znajdziesz lepszych słuchawek do 150zł.

Używam ich osobiście i mogę je polecić z czystym sumieniem.

IMO Creative to była dobra firma, ale jakieś 8lat temu…

Na Twoim miejscu skombinowałbym jeszcze niecałe 20 zł i zakupił Creative EP-630.

Sam posiadam je od 1,5 roku i są świetne. Użytkuje je codziennie i w ogóle nie widać śladów zużycia.

Szczerze polecam ich zakup.

Creative EP-630 - to wcale nie są dobre słuchawki. Na dobrym sprzęcie zamiast czystego basu słychać puste dudnienie.

Poza tym na allegro [i nie tylko] jest pełno podróbek tego modelu.

Ja i wielu innych użytkowników chwali sobie te słuchawki. EP-630 są właśnie takie jakich szuka Adam749 czyli głośne i mają mocne basy.

I czy ja gdzieś napisałem żeby zakupu dokonywać na Allegro.pl?

A i jeszcze jedno. Mi chodzi o takie douszne z gumkami co w HPMach i w tych creativach, a te co podaliście to są takie standardowe.

Nie, dlatego posłużyłem się sformułowaniem “poza tym”.

O allegro wspomniałem, ponieważ w dzisiejszych czasach [i wśród osób tu zgromadzonych] jest to bardzo popularne miejsce dokonywania zakupów.

Sorry za OT.

Edit:

W takim razie pokusiłbym się o: http://www.allegro.pl/item605571580_phi … _9500.html

douszne to są takie jak sennheiser MX 400 :wink: dokanałowe to Creative EP-630 :wink:

to w końcu jakie chcesz, dokanałowe czy douszne?

dokanałowe.

Tak jak poprzednicy, EP-630

użytkownik_DP , nie wiem co ty masz do tych słuchawek — są wyśmienite.

she 9500 jak do tej ceny.

@Piwollo - z wyśmienitością to one nic wspólnego nie mają :evil:

jak się ma podróby to tak jest :stuck_out_tongue:

ja muzyki na nich słucham z SB Audigy i jest super, na n-gage to aż przesada z basami :smiley:

Kolego klopas słuchawki dostałem od importera do testów, więc co do ich autentyczności nie mam zastrzeżeń.

A z n-gage mnie nieźle rozbawiłeś, ten “sprzęt” praktycznie nie ma żadnej mocy na wyjściu.

Jedyne urządzenie przenośne, które może pochwalić się jakąś mocą jest Ipod (oczywiście z własnoręcznie dostrojonym EQ).

A ja muzyki słucham na Hi-endowym zestawie ze stajni Accuphase, gdzie samo okablowanie jest warte kilka tys. złotych.

Widzę, że Pan czechu07 mądrze mówi =D>

mam iPhone (w sumie też iPod tyle że z GSM) i większymi basami cieszy się jednak n-gage (cls, nie qd) :wink: nawet po modyfikacjach EQ… przy zmniejszeniu sopranów nie wychodzi taki efekt jak na n-gage… a po użyciu więcej basów muzyka to koszmar, jakość tak kijowa że głowa boli, słuchać się nie da…

Na iPodzie te słuchawki oddają bardzo dźwięk, albo wy po prostu jesteście za bardzo wymagający :?

czechu , wyluzuj bo Ci rogi urosną :roll:

Mam już te Panasonica i powiem, że nie mają jakiegoś tam kosmicznego bassu. Lepszy mają już HPMy 82, które miałem.

Czy mógłbym się niejako podłączyć do tematu? Poszukuję dobrych słuchawek, ale takich bezprzewodowych. Abym mógł biegać i słuchać muzyki oraz mieć gwarancję, że jak się przewrócę (hipotetyczna sytuacja), to nie zaplączę się w przewodzie.

motorola s9… tylko że za 50zł nie kupisz… za 50zł nawet do rozmów nie kupisz :stuck_out_tongue: