Wstyd

Witam!

Czy nie możecie jakiś styli wgrać, bo to jest okropne. Sam mam forum i wiem że czasami ludzi zachęca wygląd.

Popatrz na ilośc postów i zarejstrowanych użytkowników na tym forum, i odpowiedz sobie na pytanie, czy ludzi zachęca wygląd czy treść ?

A ile razy Userom trzeba tłumaczyć, że w przygotowaniu są nowe wersje Vortalu i Forum, a co za tym idzie - w starych nie będą wprowadzane żadne zmiany?

Poza tym - o stylach było wiele razy na Forum. Proszę użyć wyszukiwarki Forum.

ale za to jest przejżyste w odróżnieniu od niektórych styli :stuck_out_tongue:

to idź na nim siedz jak tu ci źle :lol:

na forum nie liczy się wygląd tylko jego użytkownicy !

Portal mnie mało interesuje bo jest ładny.

Jak idzie przygotowywanie nowych wersji, kiedy będą?

Kiedy się skończą prace nad nimi. Były prośby, aby uzbroić się w cierpliwość.

Dokładnie, ale wypisywać takie pierdoły jak powyżej.

Jestem na tym forum ponad 3 lata i jeszcze do głowy mi nie przyszedł pomysł propozycji zmiany stylu ze względu na jego wysoką czytelność.

Ale jak ktoś ma gust w stylu Kolorwych jarmarków … to już jego problem

squeet ale do końca roku są szanse na nowe forum ?

Mnie też nie,dzisiaj chcą miec wszystko ładne+full niepotrzebnych funkcji,przykładem są telefony komórkowe,to co ma służyc tylko do dzwonienia,pisania smsów,wyposażane jest w bajery w stylu budzików,dzwonków,podświetlanie,wszystkie te dodatki powodują,że baterię trzeba stale ładowac :-).Jeśli ludzi zniechęca wygląd,to czemu vortal ma tylu użytkowników ?,po drugie ładny wygląd,to niższa prędkośc ładowania strony,coś za coś,albo masz ładne,ale wolne,albo masz brzydsze i szybkie,bo te wszystkie ładne grafiki trzeba wczytac

Ja jestem dwa lata i forum nie chciałbym nigdy zmieniać.

Kolorowe duperelki na forum mogłyby odstraszyć pewną część forumowiczów.

A pomyślcie o użytkownikach modemowych… ile taka strona by się wgrywała… ?? Jakby miała jak to aju określił pełno “kolorowych duperelków” ??

no bez przesady … kto ma jeszcze modem ? :stuck_out_tongue:

równie dobrze można by zażucić twórcą gier że nie robią gier na stare kompy :stuck_out_tongue:

może nie odstraszyć ale forum stało by się mniej przejżyste :slight_smile:

I odstraszyłoby.

Ja np. nie wiem czy bym został na takim forum i może kilkanaście innych userów też by odeszło nie mogąc wytrzymać takiego widoku…

No ale jeszcze jest kwestia wyboru: aby każdy mógł sobie wybrać jaki styl chce…

Dodam tylko, że chce pisac na poważnym forum to ide na dp.

Chce pisać na cukierkowym to ide na forum barbie :lol:

Tym sposobem autor tematu otrzymał czytelną odpowiedź…wszyscy już się przyzwyczaili i nie ma powodu do zmian…

według mnie to dobry pomysł :slight_smile:

Można zrobić inny styl, ale bez “duperelków”, tylko normalnie żeby tabelki miały różne kolory.

Na co Ci jakieś kolory?

Od pierwszego wejścia na forum stwierdziłem że taki styl jest idealny. Na żadnym innym forum nie widziałem lepszego.

To chyba nie byłeś na żadnym innym forum.

cece każdemu podoba się co innego ;]

Ten styl nie jest jedynym przejrzystym stylem. Nie jest tez niezastąpionym. Nikt tutaj nie pisze o cukierkowatych fajerwerkach. Z uwagi na nowoczesny styl vortalu ten mimo, że jest przejrzysty to jest za szary i kanciasty. Powinien od czasu do czasu być delikatnie zmieniany co jakiś czas (wystarczy tło troszeczke rozjasnic i zaokrąglic narozniki). Zawsze to wpływa na dobre samopoczucie. Prace nad nowym vortalem czy forum nie powinny powstrzymywać od zmian obecnego jaki mamy. To tak jakby Microsoft tworząc Vistę zaniedbywał XP.

Ale to moje zdanie i jestem za stopniowymi i delikatnymi zmianami.