Wirus przez gg;]

Na początku chciałbym się przywitać, bo jestem nowy:):stuck_out_tongue: Cześć:D

Kazali mi zakładać nowy post, więc oki;]

Tak więc, mój problem jest taki sam, jak wielu tutaj - nowy robal latający przez gg;] Prosiłbym o pomoc, bo nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzić…

Log z Hijacka

Z góry dziękuje za pomoc:)

Log jest ok :slight_smile:

Czym się objawia ten robal w Twoim przypadku?

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

No więc miałem coś takiego jak simpler.exe oraz winntdll.exe usunałem je ręcznie, ale pojawiał się bład przy starcie systemu wraz z tymi plikmami (wiecie, to gdzie pojawia się 'wyślij raport o błedach", “nie wysyłaj”) no i nie mogę wysyłać wiadomości gg…

Log z silent runnersa

Log jest OK :slight_smile:

Czy nadal się pojawia?

nie, ale zaostał problem z gg…

Jak rozumiem wiadomości nie dochodzą do innych? Jeżeli tak, to znaczy, że dostałeś tymczasowego bana na gg. Poczekaj kilkanaście godzin, to wszystko powinno wrócić do normy :slight_smile:

Tak, dokładnie, nie widać co wysyłam…

Dzięki serdeczne za pomoc :smiley:

co zrobic zeby usunac to gowno krok po kroku! i jak wszystko ci teraz dziala?

To jest ban nakładany przez gg. Tego nie da się usunąć, lecz czekać na odblokowanie konta :slight_smile:

a co z wirusem?

Jakim wirusem? W logach nic nie widać :slight_smile:

jak go usunac? czy na pewno odblokuja mi gg?

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 19:09

antywirus wykazal mi ze to trojan, nastapila u mnie taka sama sytułacja jak u kolegi piszacego powyzej? jak sobie mm poradzic z tymi plikami “simplar.exe” wyskakuje mi blad tego pliku i wysylanie wiadomosci z gg jest uniemozliwione prosze o pomoc bo nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 19:10

gg 7.6

daj spokój z tymi pytaniami na nic się nie zdadzą, nie pomoga usnąć syfu jak będzie - ostrzegam :evil:

to co mam robic?

Poczekaja gg wróciu do normy, jest czysto :slight_smile:

jestes pewnien ze wszystko wroci do normy? napisalm juz do administratora gg ze niby z mojego numeru zostal przeslany tez wirus. a co z tymi plikami ktor mi sie zainstalowaly na kompa?

witam, mam problem taki sam jak wyżej, usunąłem pliki ale dalej mi się pojawiały po ponownym właczeniu kompa, próbowałem też usunąc je w trybie awaryjnym ale to też mi nic nie daje, do tego dostałem bana na gg, co mam zrobić zeby się wreszcie pozbyc tych plików…

czekamy na podpowiedz co powinnismy zrobic

Nikt tu o tym nie pisał, ale chciałem zwrócić uwagę żebyście nie otwierali linków od swoich kumpli (kontaktów gg) ponieważ ten program także podszywa się pod kogoś kogo mamy na liście.Przynajmniej tak było w moim wypadku.

ciesz sie, ze masz w ogoleneta-bo mi po tym tak sie narobilo, ze w ogole nic nie mam ani stron nie moge przegladac, ani g, ani skype,ani dc++, ani nic tego typu… :frowning:

normalnie autorowi tego dziadostwa-simplera naleza sie niezle baty wrrr

nie czaje takich ludzi, jak sie ktos nudzi to niech sobie szuka ciekawszych zajec…wrrr…