Oczyszczanie dysku w WinXP

Jak ususąć automatyczne uruchamianie oczyszczania dysku w WinXP?

Nie przypominam sobie aby XP miał taką opcje automatyczną,może masz jakiś program który wykonuje tą operacje przy starcie kompa.

Poczytaj : oczyszczanie dysku w XP

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Problem polega na tym, że w jak jest mało miejsca na dysku pojawia się w trayu ikonka i informacja, że jest mało miejsca na dysku i żeby ten komunikat zniknął trzeba kliknąć ikonkę i uruchomić oczyszczanie dysku. Jest to trochę irytujące gdy się pokazuje co jakiś czas. Udało mi się to kiedyś usunąć ale po formacie już nie pamiętam jak wyłączyć tą opcję.,

Opcje:

1.Jeśl imasz tą opcje dodaną do zaplanowanych zadań to:

panel sterowania-zaplanowane zadania-i usuń oczyszczanie dysku.

2.Jesli chodzi Ci o historie przeglądanych stron internetowych to: panel sterowania-opcje internetowe-zaawansowane-i przywróć domyślne.

Następnie przejdż do ogulnych i wybierz ilość dni trzymania stron w histori-zastosuj.

Jesli nie w tym tkwi problem opisz go szerzej. :smiley:

Chodzi mi o to, żeby Windows XP nie powiadamiał mnie o małej ilości miejsca na dysku, bo mnie to wkurza jak co chwilę mi wyskakuje ten monit i pojawia się ikonka w trayu.

Sciągnij sobie programik AntiSpy tam masz opcje Nigdy nie pokazuj porad w chmurkach. :smiley:

To zmienia obraz rzeczy, ale nie ma róży bez kolcy jak zablokujesz komunikat to z czasem zablokuje się i komp lub będą się dziać różne dziwne rzeczy.

Na partycji systemowej przy XP powinno być około 1 GB wolnego miejsca, tym bardziej jak masz pamięć wirtualną ustawioną na automatyczny.

Polecam program Doctor Tweak XP ,ma szerokie możliwości.

Panel sterowania / dodaj usun … / dodaj lub usun skladniki systemowe :slight_smile:

LUB wlasciwosci MOJ KOMPUTER …

Witam,

TAK usuniesz TYLKO komunikat o małej ilości miejsca na dysku, natomiast TAK pozbędziesz się wszelkich wyskakujących “baloników” (czyli tak, jak mówi lazikar).