Jak komórka, to gdzie?

Planuję kupno telefonu komorkowego. Nie wiem jednak jaka siec wybrac i jaka taryfe. Chodzi glownie o telefon na karte, lub cos w rodzaju IDEA Mix. Zanim jednak kupie takowy, chce sie was poradzic. Piszcie :smiley:

Co prawda mam tel. na abonament w Erze, ale proponuję ci Heyah (jeśli idzie o karty). Mają sekundowe naliczanie i dosyć tanie połączenia.

Ja osobiście używam i polecam Idea POP

1190820.jpeg

The BEST! !!

Dodatkowym atutem idei jest brak kłopotów z wysyłaniem sms z internetu. Jak wiemy np. z erą trzeba się trochę naklikać. :smiley:

Dokłądnie, polecam Idea POP.

Idea POP polecam

ps.a co do sms-ów z internetu to nie mam problemu z żadną siecią

ERĄ również o Plusie nie wspomne. 8)

pozdro…

Ja napiszę tak, najlepiej kup telefon w takiej sieci w jakiej mają znajomi i rodzina… :smiley:

Nie powiesz mi że na erę wysyłasz tak samo łatwo jak do idei bądz Plusa.

Też się dziwię wypowiedzi buzu.

W Erze są jakieś ograniczenia, kody i inne zawiłości.

Dokładnie. Trzeba wysłać maila i otrzymujesz kod który pozwala na wysłanie 5 smsów. Jak dla mnie to jest za dużo zachodu. :smiley:

Dla mnie też.

Nie chce mi się grzebać w tych kodach :smiley:

Troszkę schodzimy z tematu, ale do przecież to Na Luzie, więc nie ma co się bać :smiley:

Tylko 5 :?: :?: :o 5 smsów to można wykorzystać przy jednej “rozmowie”… Rzeczywiście za dużo zachodu z tym :frowning: Dobrze, że nikt z moich znajomych nie ma telefonu w Erze :stuck_out_tongue:

Pięć sms na 24 godziny. :?

Właśnie, i co to jest… :frowning: Ja posiadam telefon w Plusie i w serwisie Miasto Plusa mogę do innych sieci wysłać 3 sms w ciągu 24 godzin, a do PLUS GSM 30 :|. Nie dość, że nasi operatorzy są tacy drodzy, to jeszcze nie ma “dobrych”, darmowych bramek SMS :evil:

Koledzy, usopkujta sie :stuck_out_tongue: . Dzieki za porade z tym POPem, tez o tym myslalem, ewentualnie o MIX albo TakTak, bo heyah jakos mnie odzruca.

W Heyah nie ma WAP.

(Gdybyś potrzebował)

WAP to jeden wielki niewypał. Ja przynajmniej z tego nie korzystam. :smiley:

Mówię tylko, gdyby potrzebował tego.

Zresztą WAP czasami może przydać się.

Podpisuje sie po tą wypowiedzią :smiley:

:o :o Co wu gadacie o tych bramkach na Ere przeciez tam jest limit 10 wiadomosci dziennie a nie 5 :smiley: