Na czym macie pocztę?

Ja mam na WP. :slight_smile:

Ło boniu, piszesz pracę dla GUSU ??

Ja mam na Xenium z domeną dobreprogramy.pl i co z tego ??

Mam na gmail/u a co najważniejsze zero spamu

:slight_smile:

Naprawdę nie ma tam spamu? Chyba też tam założe sobie :slight_smile:

Ja mam na takim białym z nutką niebieskiego, ma też żółte ramki…

Topic bez sensu.

Gmail

ale w nim piszesz

pozatym nie wiem co ci się w nim nie podoba :roll:

wp.pl

Ja mam 2 konta na interia.pl 1 na o2.pl 4 na onet.pl i jedno na gmail. ;d trochę dużo …;]

ja też miałęm sporo gierciu12 ale zdezaktywowałem. Miałem 3 na onecie 2 na interii i kilka na o2 :slight_smile:

Gmail to nie portal, więc odpowiadanie że sie ma pocztę w Gmailu mija sie z pytaniem jakie stawia autor…

AZPR to tak powiedziałem tylko. Ogólnie chodzi mi o to gdzie ta poczta jest założona :slight_smile:

Interia

o Matko!! Mógłbyś łaskawie nie łapac za słówka?

Ale na serio P@zik mógłbyś zmienic tytuł na np. Na czym macie pocztę :stuck_out_tongue:

chyba że tak… poza tym… nie było o tym już tematu? i jak już to zrób sonde… bo tak to bedzie zaraz 40 stron tematu…

Ja mam na o2 i jestem zadowolony :slight_smile:

Gmail to nie portal, więc odpowiadanie że sie ma pocztę w Gmailu mija sie z pytaniem jakie stawia autor…,wiec to także się mija z pytaniem,bo nie odpowiedziałeś co masz za pocztę,echhh co niektórzy są … bez komentarza :x

Zrobiłem tak jak chcieliście AZPR i Soccer :slight_smile:

a co do gmail. tak na prawdę nie ma tam żadnego spamu,choć może akurat tobie się zdarzyć ze dostaniesz :stuck_out_tongue:

fiesta a jak założyć tę pocztę …@dobreprogramy.pl?

Nie chcę się kłócic ale wypisze ci tu niektóre wady i zalety obu portali:

WP

Zalety

silny antyspam

3 (!) GB miejsca

ładny wygląd

możliwośc wykupienia poczty pro całkiem bez reklam (i chyba spamu)

wady

brak :stuck_out_tongue:

o2

wady

doklejanie reklam do maili

tylko 1 giga

prawie zupełnie niedziałający antyspam

kłamstwa przy zakładaniu konta (np. nie doklejamy reklam do mail, siny antyspam

zalety

są jakieś??

QUICKSILVER1942 włącz myślenie dobrze Ci radze… :wink: jak mogłem odpowiedzieć skoro Gmail to nie portal a waśnie tam mam poczte?

P@zik teraz moge odpowiedzieć iż w Gmailu jak już sie wyjaśniła sprawa co i jak… tylko zmień z gmail.pl na gmail.com :wink: albo samo gmail…