Wiedźmin (The Witcher)

No i już niektórzy szczęśliwcy mogą sobie pograć w naszego polskiego Wiedźmina, gra jak na razie sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

Wymagania z leksza zawyzone, na takim kompie jak mam w podpisie gra leci jakieś 15FPS przy full detalach, wszystkie wygładzania itp.

Pare Screenów:

8b91c95244f09a2dm.jpg 50c423952ff06142m.jpg b71e5af8c6d078ecm.jpg f3d7e1ba92e03d6fm.jpg

aeb34dd43291dee9m.jpg 5944c9eed1638bf2m.jpg d87e5240569ad5e0m.jpg 05fe25d06e5bf2a3m.jpg 3f7a2326d33b8036m.jpg

774d13b32e525f65m.jpg 26fbf851351f90aam.jpg

Ja pogram dopiero jutro, oczywiście jak gram.pl się postara i przesyłka trafi do mnie na czas :]

btw // to wymagania dość mocno zawyżone :slight_smile:

Wiecie może, czy ta gra poszła by mi na moim sprzęcie?

Intel Core 2 duo 2 ghz 1 gb ram Gefroce 8500gt 256 ??

Uprzedzam już wszystkie pytania i podaje oficjalne wymagania -

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 8.5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista.

karol010 Powinna pójść. Ale na rewelacje podczas gry nie licz.

A ja już mam i sobie pykam. Jest całkiem fajnie, kombosy wykonuje się banalnie, ale walka jest trochę zbyt prosta.

http://www.yougamers.com/gameometer/10204/

Pod tym linkiem możecie sprawdzić kompa pod względem Wiedzmina.

Ja już otrzymałem i pogrywam :wink:

Jak na takie kolosalne wymagania to grafika nie powala, ale gra się całkiem całkiem :wink:

U mnie w rozdzielczości 1280/1024 wszystkie wygładzania i detale na full gra śmiga bez żadnej przycinki.

Ekstra grafika! =D> Polak potrafi he he. Ciekawe jak z grywalnością. Może lepsza od gothic-a.

I tu się mylisz.

Grafika wcale nie jest taka piękna.

Grywalność dość dobra.

Nigdy!

Nie ma żadnego porównania.

Wizzz a na jakim sprzecie grałeś?

Core2 Quad 4x3.0GHz

GeForce 8800 Ultra 768MB

4GB RAM

Ze sklepu, co nie? :stuck_out_tongue:

WiZZ , wymiatający sprzęt. :smiley:

Mówię grze PAPA.

Racja… :mrgreen:

Dlaczego papa :stuck_out_tongue: ?

Przecież na tym sprzęcie spokojnie pograsz w Wiedzmina na dość wysokich detalach :wink:

Deweloperzy z Wiedzmina mówili że testo wali gre na 1,7 Ghz , 512 RAM 128 Grafiki i że grać się dało więc… :stuck_out_tongue:

moze to był 7600 z 128mb??

Na pewno da się grać.

Dasz rozdzielczość na 800/600 wszystkie detale na max zmniejszysz i pograsz :wink:

To już nadchodzący Crysis ma mniejsze.

Wiedźmin i tak podbije rynek i serca graczy, gdyż już obecnie śmiało konkuruje z podobnymi grami. Możemy być dumni z Wiedźmaka.

Tu się nie zgodzę.

Te wymagania które podałem to są “Rozsądne wymagnia” czyli nie na minimalne detale.

Na takim sprzęcie jaki jest tam podany pograsz spokojnie na średnich detalach.

Tutaj też nie.

Gra odniesie sukces komercyjny tylko z tego względu że było naprawdę sporo funduszy wyłożonych na reklamę (czasami się zastanawiam czy, reklama nie pochłonęła więcej kasy, niż produkcja samej gry).

No i jest to chyba pierwsza Polska produkcja która trafi także do innych krajów.

Dlatego wszyscy się tak strasznie zachwycają tą grą, a dla mnie to po prostu “przeciętniak” (nie tylko dla mnie, naprawdę wiele osób oczekiwało czegoś lepszego)

Tutaj też się nie zgodzę.

Wiedzmin to gra tego samego typu co Gothic, a gra z Geraltem pod żadnym względem nie może się moim zdaniem równać z Gothiciem.

Tylko dlatego że jest to pierwsza Polska tak duża produkcja, która trafi też do innych państw.

Innego powodu do specjalnych zachwytów nie widzę…

Ale się rozpisałem

:roll:

Opłaca oszczędzać hajs na wiedzmina do takiego sprzętu:

Athlon 64 3200+ 2Ghz

DDR400 1024 MB

7600 GT 256 MB

no to sobie chociaz zagram