Jaka najlepsza przeglądarka?

chciałbym wybrać jakąś przeglądarke stron www ale nie wiem jaką ??

Witam,

POCZYTAJ + ewentualnie Szukajka.

Było wiele razy. :slight_smile:

Firefox.

:arrow: Mozilla Firefox 1.0 PL

Najmniej zabugowany jest Firefox, potem Opera i na końcu IE.

Ale tak naprawdę, to wszystko zależy od konfigóracji!

Osobiście używam IE i nie mam najmniejszych problemów. :slight_smile:

zer0 trojanów, spyware, malware etc. i wcale nie uwarzam na strony w jakie włażę. :smiley: No ale mam także Foxa …i z czystym sercem mogę go polecić.

OPERA :arrow: Opera 7.54u2 PL (z JRE)

Poczytaj :arrow: Odkrywamy przeglądarkę Opera

podobnie ja

oczywiscie Mozilla Firefox 1.0

Oczywiście Opera 7.54u2 PL

Według mnie najlepsza. Próbowałem Mozilli Firefox ale jest to najzwyklejszy badziew, Opera jest przejżysta i łatwa w obsłudze (prawie intuicyjna).

Swój głos oddaję na operę. :smiley:

Spróbowałem i zakochałem się :smiley:

Na obecną chwilę nie ma dla mnie lepszej.

Oczywiscie IE :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Mam i IE i Firefoxa. Lepsza jest IE :smiley: ale do szukania zazwyczaj używam Firefoxa bo mogę jednak zalapać syfy. Polecam to i to. :slight_smile:

Firefox 1.0 PL!

Według mnie jest Najlepsza!

FIREFOX :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dlaczego? :x

A to dziwne,bo Firefox jest uznawany za jedną z najlepszych przeglądarek :x

Każdy ma prawo do swojego zdania. :wink:

Co nie uprawnia do rzucania takimi określeniami bez żadnego argumentu, co może odstraszyć potencjalnego zainteresowanego.

Ale jest też masa postów chwalących wiec nie wiem w czym problem. Może kolega użył złego słowa, ale ma prawo napisać że jest zła.

Trzeba zauwazyć że posty chwalące przeglądarkę też są bez żadnych argumentow i do tego się nie przyczepiasz. :smiley:

Masz rację,

posty tego typu także są denerwujące.

Dobrze, zakończmy już tę dyskusję. :slight_smile:

Firefox jest dobry ale Opera jeszcze lepsza a zresztą jak co komu pasuje.

używam Opere i to raczej nie ulegnie zmianie . Jeśli ktoś szuka czegoś mniej popularnego , niech przyjrzy się przeglądarce Kmeleon http://kmeleon.sourceforge.net/shots.php , jest szybka , co przyznają nawet na forum Opery http://my.opera.com/forums/showthread.p … ht=kmeleon .