Cyrylica (rosyjski soft)

Witam,

mam maly problemik z uruchomieniem pewnego rosyjskiego programu. Sprawa wygada tak, ze po zainstalowaniu go pojawia sie interfejs, gdzie zamais rosyjskich liter - same znaki zapytania. Rosyjską czcionkę mam zainstalowaną, mam nawet dwujęzyczną klawiature, zadne kombinacje w stylu dodawania/usuwania w czcionkach i ustawieniach regionalnych nic nie dają.

Pytanie, cco trzeba zrobić by interfejs był PO ROSYJSKU a nie w znakach zapytania!??? :o

pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi wszelkie

podaj link do strony

:roll: wg mnie nie tutaj tkwi problem, gdyż wykonane przez koleżankę czynności pozwalają poprawnie wyświetlać strony www natomiast w przypadku aplikacji z interfejsem po rosyjsku może zachodzić obawa, że odwołanie programu jest inne albo program ten korzysta z własnych czcionek. Ja stawiam na winę polskiej wersji windowsa.

Zerknij też tutaj: http://www.mozillapl.org/forum/about-6662.html

może i masz rację :stuck_out_tongue:

ale problem nie rozwiązany niestety.

link do strony z programem http://soltelbook.narod.ru/main.html

ten program, to ksiązka telefoniczna, pewnego miasta na bialorusi, poszukuje danych jednej osoby, napewno tam sa ale nie jestem w stanie tego odczytac :frowning:

moze ktos jeszcze ma jakies pomysly

ale wiesz o tym ,ze dane po 1997 roku juz nie byly tam dopisywane?

to akurat nie istotne, gdyz potrzebuję danych sprzed 1990 roku, ktore sa aktualne, to wiem na pewno.

sciagnalem >otworzylem>i jest ok u mnie >sa wpisy rosyjskie i nie pytajnikow

Moze zrob tak .Zapisz ten plik jako> na pulpicie>i jaz zostanie juz zapisany to wtedy rozpakuj klikajc dwa razy na spakowaną ikonke.U mnie dziala

kurka wodna, to mnie zaraz trafi! spróbuję ale nie wiem czy to cos da.

moze tymczasem poszukasz mi jednej osoby, adres i telefon Давидович А П

oraz czy jest tam w bazie szkola nr 7??? baaaaaaaaatrdzo cie proszę, taka ważna sprawa! !!

Update:

YEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSS! !!

A wyeksportowałaś klucz rejestru zanim pozmieniałaś? Czy za niedługo zobaczymy topic “Jak zrobić żeby mi polskie litery wyswietlało poprawnie?” :wink:

spoko, rejestr mam nabieżąco backup -owany, spokojna glowa! :smiley:

ps. a łacińskie litery sa bez zmian, wiec nie ma obawy, wszystko dziala ok

pzdr :slight_smile: