Skad wziasc codec MPEG-4?

Zassalem dzis nowy filmik i niestety nie moge go obejrzec,sprawdzilem ze potrzebuje do niego codecu MPEG-4…ale nie wiem skad go zassac,zainstalowalem najnowszego divx`a ale nadal nie dziala.Pomozcie!!

Zassaj ten kodek na 100% ci ruszy 8) ################# (zmieniono admin - strona z warezem)

Wiesz co Tom (vel Natalcia, vel Gość) - tak sobie myślę, że powinieneś poszukać sobie innego forum.

Tu jacyś “frajerzy” dyskutują o legalnym oprogramowaniu lub jeżeli nawet któryś z forumowiczów takiego legalnego oprogramowania nie ma to stwarza chociaż pozory. Ty wieloma swoimi postami dałeś się poznać jako pasożyt, którego nie interesują w ogóle prawa autorskie.

Przykłady:

Rozumiem, że legalny? Np. reprotaż z imienin cioci Krysi :wink: Mam nadzieję, że tak bo to jest forum o legalnym oprogramowaniu a nie poradnik dla piratów.

Osobiście nie jestem mocny w tematach kodekowych ale film może być po prostu zakodowany innym kodekiem niż DivX - np. XviD. Możesz też użyć alternatywnego ffdshow (zawiera dekoder MPEG-4).

Kodeki te znajdziesz w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenia multimedialne i kodeki - http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=36&g=7

gosc pewnie z niewiadomych zrodel dostal film terminator 3 albo 4 sam nie wiem

w kazdym badz razie ten nowy

a on wymaga wlasnie tego kodeka

popytaj w okolicznych kinach

oni ten film puszczaja wiec chyba ci pomoga

Witam!! Najlepszym rozwiązaniem dla początkujących fanów filmów divx/xvid jest zainstalowanie programu Avicodec, jest to program ktory powie ci jakiego kodeka brakuje i skąd go ściągnąć, dobrym rozwiązaniem jest również zainstalowanie programu ALLPlayer. Tem program sam ściąga kodeki potrzebne do odtworzenia filmu

Racja ja też radzę ALLPlayera moim zdaniem jest to najlepszy program do odtwarzania tego typu filmów. Musisz znaleźć Nimmo kodek pack zawiera on wszystkie kodeki, które są potrzebne do filmów z wyjątkiem Xvida, który trzeba instalować alternatywnie gdy Nimmo nie chce odtworzyć lub obraz zamienia się w zielone kwadraty.

Pozdrowienia!!

nie ma to jak wypowiadac sie w starych topicach :roll:

Ja wam powiem takąciekawostkę… Dorwałem kiedyś pewien film (jakąś nowość) i za żadne skarby nie mogłem go odtworzyc pomimo iż mam zainstalowany cały batalion kodeków do filmów w każdym formacie… Nie pomagał NIMO codec pack , ani Mpeg i żadne inne wymysły. Okazało się że brakowało jednego starego i poczciwego kodeka… - polecam FFd-show… Dziwne prawda??..