Panda Titanium Antivirus 2005

Co sądzicie o tym programie ? Wartko go instalować (mam go z niezbędzinka 1/2005 przez 90 dni od rejestracji można kozystać z aktualizacji i wszsytkich innych usług ) Kożystam z Avasta i Kerio personal firewall warto się prześiąśń chociażby na te 90 dni, nie muli aż tak bardzo kompa ??

Panad jest super !!

a avasta musze wywalić? po chyba 2 antyviry …

Najlepiej tak.

I pamiętaj jeszcze, że najnowsza Panda ma wbudowanego firewalla i może się gryźć z Kerio.

  1. Pomojając fałszywe alarmy którymi panda też dominuje

  2. Możesz spróbować chociaż ja mam zle doswiadczenia z nią

  3. Firewall to prowizorka

  4. Nawet tak bardzo nie muli

  5. Jest lepszy od Avasta

6.Dobrze kombinujesz nie mozna miec dwóch aktywnych antyvirów i firewalli

Ale czy przy instalacji nie ma przypadkiem możliwości nie instalowania firewalla???

Jeśli tak jest - to zmienia stan rzeczy - nie miałem styczności z tym programem. :smiley:

Jednak gdyby polkO zechciał spróbować innego firewalla, to o tym mówię. Bo dwóch firewalli też nie można mieć, rzecz jasna. :slight_smile:

instalować się instaluje zawsze, ale można go wyłączyć w programie

Szkoda że nie ma. Zawsze lepiej nie instalować za dużo. Jednak nie przeszkadza to niczym jak mozna wyłączyć.

Przetestuj dwa firwale :smiley:

Zobaczysz ktory wiecej wirkow wposcil:D

Do tego trzeba mieć dużo paczek wirusów ;]

Nie tak duzo jak nie masz blokady wyskakujacych okienek to wejdz na strone http://www.grzegomonia.com/ i wyskoczy ci stronka z virusami i zobaczysz ktory firwel je powstrzyma:] wiesz juz ze firwal pandy je powstrzyma bo mi powstrzymal:D

Dobra, ja tam nie widzę wirusów, ale pomińmy to.

Tutaj jest zabronione podawanie stron szkodliwych dla innych. Jak będzie chciał to sobie znajdzie.

Ale to już jego sprawa.

Ale grzegomonia to nie jest strona z virusami tylko jak ja na nia weszlem to mi inna strona wyskoczyla i virusy chcialy mi wejsc

Witam!

Tak,Panda Titanium Antywirus jest dobrym programem zabezpieczającym komputer.(NIEZBĘDNIK).

Ale jeszcze lepszym jest,Panda Platinium Antywirus,wraz z wbudowanym

firwel’em,który bez problemowo współpracuje z zaporą wbudowaną w SP2.Dobrze skonfigurowany program antywirusowy i można serfować po sieci do woli,w różnych kierunkach.(EXPERT, czasopismo komputerowe). :wink:

Panda dla mnie to sito przez które wszystko wlatuje. Wiem to z doświadczenia i dlatego uwazam ze jest do kitu, nie polecam jej nikomu 8)

Panda jest do XXXXX,przedewszystkim muli bardzo kompa i zawiesza się przy skanowaniu(nawet tym najlepszym) sam ja kiedyś używałem Pande i niezbyt byłem z niej zadowolony-nie potrafiła mi usunąć konia trojańskiego(Dowlander.GK) :frowning: .Od tamtego czasu używam pełną wersje(kupioną w sklepie u producenta-cena 175zł) Mks.vir 2005 POLECAM BARDZO DOBRY ANTYWIRUS! !!


Daruj sobie takie słowa. :!:

ja używałem przez jakiś czas Pandy Antivirus Titanium, trzeba przyznać że naprawdę muliła kompa, ale jej bardzo dużym plusem było (przynajmniej u mnie) że bardzo szybko skanowała system. Teraz używam Pndy Platinum i jestem zadowolony :slight_smile:

W sumie masz racje,mi też,ale nadal potwierdzam to,że muli kompa.

Ja go goraco polecam , sam go urzywam i jak narazie mnie nei zawiódl w przeciwieństwie do nortona :frowning: , jednak jeśli już to polecam zakup Pandy Platinum 2005 , jest bardziej rozbudowana , blokuje spam i inny syf :-D…