Wielkie Kupywanie

Witam ponownie.

Robie remont znaczy moi rodzice hehe Remontujemy przedpokój potrzebuje materiałów cen np kafelków na podłoge glazury płytki ceramiczne terakota drzwi forryny oswietlenie i np jakis projekty jak to ma wygladac jakie kolory uzyc czy cos oj takie rózne co poradzicie zna sie ktoś na tym.

Nigdzie jeszcze na zadnym forum nie spotkalem podobnego użytkownika jak Ty :smiley: Jak na swój wiek, masz sporo spraw “dorosłych”. Załatwiasz problemy podatkowe, kasy też masz co temat coraz więcej :stuck_out_tongue:

A co do tamatu, to chyba lepiej takie coś załatwić w sklepie, dobierać itp.

Ja Ci moge poradzić na przykład halogeny i tapetę w żółte misie, a Twoim rodzicom to niekoniecznie musi się podobać.

od dawna uwielbiam jak innych prowokujesz i robisz sobie jaja–szczegolnie wsk-a i czesci do nie --to mnie powaliło–babcia tez ok

a co do remontu to polecam profesjonalistów:

tutaj

ps

ucaluj babcie i scaner

wejdź na forum muratora - tam napewno ci pomoga bardziej niż tu

http://www.murator.com.pl/forum/

wsk tak mam 125 potrzebowałem tarcze ale to nie wazne i czesaci tez tera mam na zbyciu simsona, co do babci kazali zgłoscic sie po jakiś kwitek złozyc to i ze nie bedą juz przysyłąć, remont robie mama kazała zarientować sie co ile kosztuje wiec pytam i jaj sobie nie robie.