Ogłoszenie - zmiany cześć 2

Tak więc nie ma już hacka pomógł mi (o tym wszyscy wiedzą), pojawił się natomiast nowy hack, który również umożliwia nadawanie pochwał z jedną małą zmianą. Każda taka pochwała (dotyczy to również ostrzeżeń) będzie widoczna, czyli będzie dokładnie widać kto, komu i za co dał pochwałę/ostrzeżenie. Tak, że każdy w swoim profilu będzie widział za co dokładnie i od kogo coś dostał. Pozwoli to na weryfikowanie takich przyznanych punktów a co za tym idzie “karanie” osób które robią sobie z tego jaja.

Nastąpiła też ostatnia w tym roku (więcej już na pewno nie będzie) amnestia na ostrzeżenia. Oczywiście, że nie oznacza to, że nie wiemy kto wcześniej takowe posiadał, takie osoby będę pod szczególnym nadzorem.

Powtórzę jeszcze raz, jako, że teraz będzie wiadomo kto za co przyznał komuś pochwałę, będzie szczególnie mocno sprawdzać zasadność taki punktów.

UPDATE

P.S. Całkiem zapomniałem, dziękuję Lazikarowi za nieocenioną pomoc, bez niego nie było tego całego zamieszania :slight_smile:

co do pochwał, to tyczy się tych samych for co hack pomógł mi, czy są różnice ??

Coś jeszcze się uległo zmianie.

Przed chwilą, gdy ktoś był zbanowany to widniał napis:

Użytkownik zbanowany

A teraz już jest:

BANITA

Co jeszcze się zmieniło :?:

więc będzie lepiej niż hack pomógł mi który był kiedyś. :smiley:

Generalnie wszystko jest jak było poza faktem, że teraz będzie wszystko widoczne. Również sam nagrodzony/ukarany post też będzie odpowiednio oznaczony.

bravo! bardzo dobry pomysl

nareszcie coś się ruszyło =D> _ BRAVO _

Czyli teraz wszystko będzie jasne…

Szkoda, że tego pomysłu nie poparliście :lol:

Jest jak było, a ikony “Pomógł mi” nie widzę 8)

to znajdź:

icon_quick_quote.gif

Canaletto samej czarnej listy jako takiej nie będzie, natomiast w profilu zbanowanego każdy będzie mógł zobaczyć za dokładnie delikwent dostał bana, kiedy i od kogo. Dotyczy to również pochwał i ostrzeżeń.

Bardzo dobry pomysł, Lisek. BRAWO :wink:

Np. :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/plusminus … iew&u=9668

Ale nie widzę żeby była informacja za co dostał bana.

Pomysł wydaje się bardzo ciekawy.

Zobaczymy jak sprawdzi się w praktyce :smiley:

Wydaje mi się, że to bardzo dobry pomysł. Brawo :).

Ma u mnie pewne wględy, więc dostał bana “specjalnego”, nie widzę sensu pisać o jego kompletnej degrengoladzie umysłowej, bo mi go po prostu żal.

Obawiam się, że z “czyjegoś” lenistwa powód otrzymania bana lub ostrzeżenia zawsze będzie taki sam : “Naruszenie regulaminu”.

Obym się mylił.

CANALETTO nie moze tak być. Musi byc podane odniesienie do regulaminu i wskazanie jaki punkt jego został złamany 8)

Więc proszę mnie informować o takich sytuacjach, to może kiedyś wypracujemy zadowalające wszystkich zasady.

O ile wcześniej ktoś nie straci wzroku :wink:

Pewnie usłyszę od kogoś, że się czepiam, ale kolor tła pochwał jest okropny.

Zielony ma wiele odcieni - dlaczego wybrano akurat taki jaskrawy?