Test antyvirusów

Siemka!!

poszukuje jakis stron gdzie są wyniki testów programów antyvirusowych…kozystałem z opcji szukaj!! Były tam jakies 2 testy w obu wygrał Kasperky…ale zauważyłem, że nie spisuje się najlepiej i szukam czegoś więcej jakis nowych testów itp

:arrow: Tutaj

tutaj :

http://www.komputerswiat.pl/informacje/testy/testy.html

Dobry link la_verdad.

Ja tylko sprecyzuje dokladnie na atywiry:

:arrow: tutaj

no spoko dzięki wszystkim…jak coś jeszcze macie to dawac linki

Złączono Posta : 09.07.2005 (Sob) 14:28

Przejżałem to co daliście i zauważyłem, ze czołówka to: Kaspersky i Norton…a teraz pytanko do was…Stosowałem oba antyviry i z obu jestem zadowolony kompa mam doscyć dobrek (Athlon 2200. 512Ram i GF5700 256mb) więc nie muli mi Norton…ale teraz przy czym zostac Norton czy Kaspersky??

Przy tym którego kupiłeś, bo za bardzo nie wierzę że masz pełne, legalne wersje obydwóch 8) 8)

IMHO z tych dwóch wybrał bym Kasperskiego choć sam jestem zwolennikiem NODA 32, jeżeli chcesz mieć lepszą ochronę zainwestuj w AntyVirenKita będzie miał ochronę dwóch Kaspra i Bitdefendera.

Zdecydowanie Kaspersky chociażby przez to że ma dużo częstsze aktualizacje a poza tym to to ścisła czołówka jeśli nie najlepszy antyvir. Sam bym go uzywał tylko komp za słaby…

Uzywam Kaspra ale niestety konczy mi sie licencja wiec chyba przy nim zostane spowrotem swietny program ale rownie zasoborzerny :?

No oczywiście, ze nie kupiłem!! Kożystałem - testowałem na wersjach testowych. Norton to 15dni a Kaspersky…to juz nie pamietam. Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos. Wczesniej kozystałem jeszcze z Avast’a Home

Polecam Avasta - znkaomity antywirus i do tego darmowy. Uzywam od dwóch lat i nie mam problemow z wirusami.

Ad-Aware SE Perosnal polecam bardzo fajny program i darmowy

http://www.lavasoft.de polecam w 100%

może i fajny bo sam używam :slight_smile: ale to nie jest AV :?

Fidelio hmm co do avasta jest dobry tylko i wyłącznie dlatego bo darmowy, jednak z wykrywalnością jest bardzo krucho , nie mówiąc o usuwaniu… :lol: Ja polecam na słaby komp NOD32 a jeśli macie mocniejszy komp to Panda Platinum , lub Antivirenkit… :smiley:

Oczywiscie Antivirenkit to najlepszy obecnie AV ale Avast jest równiez bardzo dobry. Bez problemu mam Avasta i wykrywa mi własciwie prawie kazdy wirus.

Jezeli ktos chce płacic to polecam Antivirenkita, ale po co płacic jak prawie równie dobry jest Avast za darmo? Mnie w przeciwienstwie do innych Av Avast nigdy nie zawiodł, a kilku juz uzywałem.

Avast od NOD-a lepszy, NOD mi od razu cos wpuscil i musialem formata robic!

http://www.virus.gr/english/fullxml/def … =72&mnu=72

jeśli masz Nortona zainstalowanego na kompie to zostań czy Nortonie jeśli chcesz to zmień na Kasperskiego oba są b.dobre

w to to ja nie uwierzę ! :twisted:

Zwłaszcza, że używam Nod’a od dwóch miesięcy i jestem z niego znacznie bardziej zadowolony :slight_smile:

Zwłaszcza, że z Kaspersky’ego mi się skończyła licencja, postanowiłem sprawdzić nod’a (praktycznie za darmo dla czytelników Komputer Świata, 6,50 zł./ miesiąc to nie jest wieeelka kwota, a oprócz świetnego av mamy ciekawe pismo :D) i to co o nim piszą autorzy jest naprawdę prawdziwe.

Charakteryzuje się: “lekkimi” aktualizacjami (nie muzę przerywać pracy na kompie, by się av zaktualizował, bo podczas startu systemu dosłownie w 30 sek. pobiera aktualizacje), bardzo niską zasobożernością (co jest niezwykle cenione) oraz świetną heurystyką.

Tak więc nie uwierzę, że

Co jest dobre, trzeba “chronić” :smiley:

Więc pewnie każdy zwolennik Nod’a tak by zareagował jak ja :slight_smile:

najnowszy test:

http://www.av-comparatives.org/seiten/e … 006_02.php

Bardzo mnie cieszy wysoka ocena programu AntiVir (nowa nazwa AVIRA).

Co prawda w zestawieniu podany jest AntiVir Premium czyli płatny ale wersja płatna i bezpłatna (Classic) skanują identycznie tylko dodatki funkcjonalne wzbopgacają wersję płatną. Po raz kolejny przekonuję się, że AntiVir jest chyba najlepszym wśród bezpłatnych programem antywirusowym.

Prawie od roku korzystam z Avasta! Byćmoże teraz ‘przerzucę się’ na program BitDefender skoro ma aż 6. miejsce; zwłaszcza, że jest dostępny w najnowszym nr Eksperta z licencją na rok, niestety wersja 8 Professional Plus a nie 9 ale zawsze coś :]