Generic Host Process for Win32 Services

Jak nizej…czasem przy wlaczaniu komputera wyskakuje mi takie okienko…jak sie tego pozbyc?? bo kompletnie nie mam pojecia nawet od czego…nie zawsze…ale czasem sie pojawia…

host4mg.th.jpg

Na sam początek skan tymi programami.

:arrow: Panda

:arrow: Kaspersky

:arrow: Mks_vir

:arrow: Trend

:arrow: Dr.Veb

:arrow: Symantec

:arrow: Spybot Search & Destroy 1.4

:arrow: Ad-aware SE Personal

:arrow: CWShredder

Być moze brakuje jakichs plikow systemowych…polecal bym sprawdzic no a jesli to nie to to dostosuje sie do rady Nowickiego bo moze faktycznie masz jakiegos syfa :frowning:

Pozdrawiam,

Spróbuj naprawić błędy systemu z poziomu konsoli odzyskiwania, poleceniem chkdsk

Poczytaj sobie KLIK

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=generic

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl

Spróbuj też tego.

Nic nie dało dochodzi moptyw utraty glosu spowodowany 'brakiem zainstalowanego sprzetu lub zle zainstalowanym sprzecie dzwiekowym" co robic?

zainstaluj ponownie stery od karty dźwiękowej

THX pomoglo :smiley:

gdyby wszystko bylo takie proste to nikt by tu nie pisal :stuck_out_tongue: sterow nie moge zainstalowac znaczy moge ale prz kazdym wlaczaniu kompa sypie sie to samo i musze instalowac ponowinie

Generic Host Process for Win32 Services wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta przepraszamy za kłopoty! !!

Ludzie pomocy!!

Jak tylko włączam neostrade to po 5 minutach mi wyskakuje ten błąd i internet przestaje chodzić,nie mohe muzy słuchać.

Podjęłem już liczne działania w celu wyeliminowania błędu:

1.Dogłębne skanowanie komputera programami antywirusowymi(nod32,kasperski,blast32,ad-aware)

2.Usówanie wpisów rejestrów(jw 16 power tools).

3.Format C.

4.Przeinstalowywanie neostrady!!

5.Łatki na system windows XP!!

A błąd jak wyskakiwał tak wyskakuje pomocy! !!

Ludzie pomocy moje parametry kompa:

sempron 1.8 ,384 mb ram,geforce 64, windows Xp service pack 2

Pomocy jak najszybciej please i łatwe objaśnienia co do działań jakie mam podjąc

Złączono Posta : 14.08.2006 (Pon) 13:44

Możecie dawać instrukcje na ******

Zainstaluj tą łatę http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2996b9b6-03ff-4636-861a-46b3eac7a305

:slight_smile:

To Forum i pomagamy publicznie.

A problem możesz rozwiązać także za sprawą WWDC zamykając porty robaków.

Zainstaluj także firewalla.

no jak narazie spoko juz 10 minut bez błębu ale internet mi wolniej chodzi jak te porty pozamykałem!!

Złączono Posta : 14.08.2006 (Pon) 15:42

aha i wielkie dzięki za rady juz myślałem że musze format całego dysku zrobić ale całe szczęście!! Pozdro dla bocziego i leonsa!!

czesc wam wszystkim;) na samym poczatku prosze o wyrozumilosc;) jestem tylko blondynka=) mam ten sam problem;( skanowalam komputer juz chyba z 10 razy roznymi programami i nic mi nie znajduje=( prosze pomozcie mi bo nie wyrabiam juz!

A zastosowałaś się do reszty porad?

do tych które bylam w stanie zrozumiec. czyli jakies latki nie latki owszem.

Podobnie jak wy miałem mnóstwo problemów z tym *********, ale po kilkudziesięciu godzinach poszukiwań udało mi się załatwić to cholerstwo!Najlepszym sposobem jest ściągnięcie sobie Sygate Personell Firewall, a ten programik zablokuje wam to **********, choć za cene lekkiego spowolnienia kompa. Firewalla znajdziecie na dobreprogramy.pl, powodzenia! !!

I za cenę braku dostępu do Internetu :x

Domyślam się, że to fachowe określenie Generic Host Process for Win32 Services :stuck_out_tongue:

najlepiej skorzystacz darmowego narzędzia o nazwie:windows worms doors cleaner 1.4.1 kliknij tu

Złączono Posta : 17.08.2006 (Czw) 9:57

PS:nie odpowiadam za działanie programu uruchamiasz go na własna odpowiedzialnosc. aczkowilek u siebie sprawdzilem i pozamykalem wszystkie porty(jedna radze najpierw utworzyc punkt przywracania w razie co)