Propozycja dodania ciekawej opcji

Co myslicie jakby szanowni admini dodali takie cos co pokazuje z jakiej przegladarki korzystamy?

Na vortalu jest taka opcja, równiez na forum mogłaby byc :stuck_out_tongue:

Po co ? Kogos to interesuje ? Zbedne zajmowanie miejsca jak dla mnie :confused:

Co ja o tym sądzę? :arrow: :ziew:

Było już

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … aki+system

i nie przeszło

Jak ktoś jest fanem jakiejś przeglądarki to niech sobie zrobi taki podpis czy coś tak jak ty ie7. Według mnie są lepsze i przydatniejsze rzeczy, które można dodać.

to zaproponuj jakie ?

Przejrzyj sobie dziła O Forum. Tylko wiele rzeczy takich nie przesło i nie będzie takich modyfikacji. Np:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=38598

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39920 (punkt 1)

Ale te przykłady podane przeze mnie też nie są jakieś rewelacyjne. W tym momencie IMO nie ma praktycznie potrzeby dodawać hacków ani modyfikacji.

ja mam inny pomysł (nie wiem, czy był wcześniej):

czy byłaby możliwość stworzenia jakiegoś systemu, który pokazywałby założycielowi tematu, kto zajmuje się jego problemem.

Na przykład:

Zakładam temat, w którym piszę, że poszukuję tapety przedstawiającej coś tam (powiedzmy Billa Gates’a kupującego piracką wersję Windows Me na Stadionie 10-lecia - nieważne :P). Potem przechodzę na mój profil, wchodzę w “Znajdź wszystkie posty Antharas” i przy każdym z nich jest podane, kto się nim jeszcze zajmuje, albo chociaż ilu użytkowników (żeby wiedzieć, czy ktokolwiek się jeszcze nim zajmuje),albo nawet jest informacja po prostu, że np. “ktoś próbuje rozwiązać ten problem”.

WAŻNE jeszcze, że inni użytkownicy deklarowaliby gdzieś to, że się tym tematem zajmują, np. klikając jakiś “+” przy danym temacie.

Wtedy zakładający temat miałby rozeznanie, czy może jeszcze liczyć na jakąś pomoc, czy już tylko na siebie. :stuck_out_tongue:


apropos! jak działa opcja “Śledź odpowiedzi w tym temacie” ? może to jest odpowiedzią na moje pytanie?

Pozdrowionka wszystkim :wink:

Antharas wiesz ile wywołało by to zapytań do bazy :? :? :?

Serwer i łacze ledwo by dyszało, a forum chodziło jak muł bagienny :!: :!: :!:

ok sorry, możecie mnie :splat:

a co z tą opcją “Śledzenie” ?

Zupełnie nie potrzebna na co ci to , chyba wiesz z jakiej przeglądarki korzystasz :roll:

to wq takim razie będę wdzięczny jeśli zostanie zamknięty ten topic, skoro nic nie da się zrobić, a szkoda, to tego topica nie powinniśmy rozpisywać jeszcze

Przecież to sympatyczny hack - nie jest może niezbędny, ale np. SB również :wink:

Chociaż - nawet jak pomysł przejdzie, to będzie problem, którą wersję wybrać :wink:

Mógłbyś to jaśniej napisać :smiley:

teraz kolej na mnie new_rainfro.gif

niewiem czy taki hack istnieje do phpbb, ale na IPB chyba widziałem takie coś, że jak ktoś zakłożył temat to pod nim pokazywała się taka ramka “podobne tematy” z podobnymi tematami wyszukanymi jakoś przez wyszukiwarke. Tam często było rozwiąznie problemu, wtedy czasmi użytkowanik sama usuwał temat, albo pisałżeby znakneli. :lol: :lol:

Dziękuje, dziękuje :smiley:

dobra, moim zdaniem nie ma co pisać takich żeczy , skoro nic z tego nie wyjdzie, proponuje kłudkę :slight_smile:

Myślałem że można takie cos zrobic , jak nie to szkoda , pozdro

Ten dodatek można dodać do forum. Nie jest to problem techniczny. Robiłem nawet testy tego moda i było całkiem całkiem.

Jest jeden minus, który go niestety zdyskwalifikował.

Można go łatwo oszukać i dodawać głupie teksty zamiast liga przeglądarki.

Ja nie mam zamiaru siedzieć w bazie danych i kasować te wpisy.

Do tego jest to mnóstwo niepotrzebnych wpisów do bazy.

Można w regulaminie umieścić stosowny punkt dotyczący identyfikacji przeglądarki & systemu.

Na innych forach to nie przeszkadza - a jeśli hack byłby w formie graficznej, to nielicznej grupie osób będzie chciało się najechać na ikonkę :wink:

,

dokładnie, a za niestosowanie tego pamiatka pod avatarem :slight_smile:

a fajnie by było gdyby ten hack był tutaj

Skoro padło już stwierdzenie

to dalsza dyskusja, zwłaszcza w stylu

nie ma sensu :stuck_out_tongue: