Nagrywarka dvd

Chciałbym sobie kupić nagrywarke dvd lg lub lite-on i nie wiem co lepsze… nie pisac ze lg lepsze i koniec podawac konkretne uzasadnienia, przyklady… przydal by sie jakis link z allegro z jakas nagrywarka ktora polecacie… nie koniecznie musi wypalac obrazki na plytach… zalezy mi na tym zeby jak najszybciej odczytywala i zapisywala dvd oraz cd (dvd ważniejsze) cena do 250 zł

podobny temat

słuchaj trudno coś komuś doradzac bo zaraz tu bedzie burza zwolenników LG i liteona ja powiem krótko jak bym miał brac z tych dwóch to wyłącznie Liteona

niby podobny ale zdania są podzielone… i ja juz nie wiem co brac… mam napedl lite-on od 3 lat i raz mi wysiadl po roku teraz mam 2 lata nowy i dziala wszystko ok… sasiad ma naped cd lg i wysiadla po 1,5 roku i do teraz raz czyta plytki a raz nie…

Złączono Posta : 12.12.2005 (Pon) 14:11

zauwazylem ze modele lite-on sa tansze o jakies 10 zł od lg… max podaj przyklad z allegro LG ktorego bys mi polecil i LITE-On’a

Ja mam nagrywarkę Samsung TSST corp CD/DVDW SH-W162C

Nie odtwarza DVD-RAM

Działa mi znakomicie,2 lata gwarancji

Zapłaciłem 169 zł. :slight_smile:

ps.polacam

Mam dwa napędy LG. Wszystkie sprawują się jak marzenie.

Mam monitor LiteOn. Sprawuje się fatalnie, kolory przekłamane, obraz miga czasem.

IMO wybór jest prosty.

a jakies przyklady LG? polecicie mi cos? najlepiej akcje trwajace jeszcze 10 dni

Ale Canaletto zrobiles porownanie :wink: przeciez Liteon w sumie zajmuje sie tylko napedami i jest napewno pod tym wzgledem lepszy od Lg.A monitory,wiadomo ze Lg jest lepszy od Liteonow :slight_smile:

http://allegro.pl/show_item.php?item=76254298 co sadzicie o tym? jakby spojrzec na te predkosci to nie różni sie od tych za 220 zł

Brał bym liteona, co do szybkości zapisu, za bardzo bym się nią nie sugerował, poniważ nie jest Ci potrzebne super szybkie wypalanie płyt, a wiadomo im szybciej chodzi tym szybciej się zużywa :wink: Brał bym liteona poniważ, jak dla mnie one sa lepsze: wydajniejsze, trwalsze, ale jak znam życie zaraz napadną na mnie anty fani liteona a fani LG i zaczną protestować, ze jest na odwrót ![;

Ja mam już trzeci naped Liteona i zaden mnei nie zawiódł. Canaletto - nie poównuj monitorow z nagrywarkami :?. Kumpel mial LG i przesiadł sie na liteona, cietka to samo (może za moją nowmową, ale fakt faktem ze ich napedy sie zwyczajnie popsuły) Nikt z nich nie nażeka.

Ta jest bardzo dobra i mieści się w twoim przedziale cenowym :slight_smile:

Miałem nie pisać,ale napisze.

Ciekawi mnie ile moi poprzednicy co piszą mieli tych napędów - ja używałem i założyłem wiele.

I cały czas używam LG i żaden napęd mi nie padł - może mam szczęście.

Należy pamiętać że każda firma produkująca napędy miała wpadki i należy pamiętać że, najwięcej sprzedaje się napędów LG i LITE-ON, więc i jest więcej zwrotów tych napędów,ale procentowo w stosunku do innych firm nie ma różnicy.

Dużo usterek napędów powodują sami użytkownicy.Większość kłopotów jest przez złą instalację napędów i oprogramowania oraz używania złych nośników

Tak więc nie jest źle i z tanich napędów warto kupować LG,LITE-ONA,NECA.

KUPIE LITE-ONA TEGO CO BAżANT ZAPROPONOWAł (JEZELI NIE WYMYSLE ZE CHCE NOWY TELEFON ALBO COS :d:d) THX WSZYSTKIM ZA POMOC I NARX :):):slight_smile: