Pochwały znikają

Po wielu dniach, które minęły od wprowadzenia pochwał na forum stwierdziliśmy, że więcej z tego powodu mamy problemów niż korzyści.

Postanowiliśmy zrezygnować z tego definitywnie.

W związku z tym do końca grudnia pochwały juz na naszym forum nie będą istnieć. Nie przewidujemy wprowadzać nic w zamian. Myślę ze najlepiej będzie jak usłyszymy za poradę zwykłe ( bądź nieraz niezwykłe) Dziękuję.:slight_smile:

w sumie dużo w tym racji …ucichną spory o to kto bardziej na pochwałę zasłużył

Ale z drugiej strony pochwały pokazywały, którym osobom można spokojnie zaufać (nie bojąc sie o konsekwencje)… Może to tylko mój taki dziwny nawyk, ale w sprawach komputerowcyh w pełni ufam tylko tym osobom, które wiem, że są w stanie mi pomóc - te pochwały odzwierciedlały to…

Ale cóż - decyzja Admina jest decyzją nieodwołalną- ja tylko wyraziłem swoje zdanie :wink:

Pozdrawiam

PS> Wesołych Świąt

Myślę, że nie zawsze. Jeden z Userów ma 0 pochwał ( Nie powiem, który), a gość jest naprawdę dobry. :slight_smile:

Nie jest to dla mnie żaden wyznacznik.

Powiem tak. Zapewne każdy User, który przebywa na forum dłużej niż kilka dni wie dokładnie, kto wie, co pisze, a kto pisze, aby pisać. :slight_smile:

No niby mozna to tak potraktować :wink:

Jednak jeżeli ktoś jest pierwszy raz na forum i np. wkleja logi z HijackThisa i ktoś mu pomoże, kto w ogóle sie na tym nie zna (powie mu żeby wykasował jakieś tam wpisy, które muszą być) to wtedy może być nie za przyjemnie :frowning:

Jedynym sensownym wyjściem na stosowanie pochwał jest to, aby tylko admini i moderatorzy mogli je przyznawać od siebie lub na wniosek urzytkownika/ów. Ale wiadomo, że Oni mają dużo innej i bardziej potrzebnej roboty niż rozpatrywanie wniosków o pochwały.

W takim wypatku zlikwidowanie tych pochwał jest najlepszym wyjściem. :lol:

Popieram. :mrgreen:

Tak również się zdarza, np osoba pomaga osobom które dopiero się zarejestrowały i widzął poraz pierwszy takie forum (mam na myśli skrypt phpBB).

Mi osobiście na pochwałach nie zależy. Gdy coś wiem to piszę i czasami dostaję za to pochwałę. Brak pochwał ma też zalety m.in będzie Mniej spamerstwa i może moderatorzy będą mieli mniej pracy :?

Pytanie do administacji

Czy te pochwały które są będę widoczne pod avantarem? Czy nie będzie ich widać i nie będzie można ich przyznawać?

No tak to te pod avatarem. Nie będzie można ich przyznawać.

Lazikar, a ostrzeżenia chyba będą nadał, prawda?

no to chyba będzie narazie :wink: :stuck_out_tongue:

No cóż.

Mi pochwały przypadłu do gustu. Nie widzę też nic złego w tym, że komuś na nich zależy.

Ale jeśli zdarzały się przypadki nadużyć, to faktycznie lepiej je zlikwidować, bo widocznie niektórzy po prostu do nich nie dorośli.

gratuluje dobrego pomysłu :slight_smile:

Lazikar:spoko:

można usunąć pochwały a dodać buttona AQQ :smiley:

przecież coraz więcej osób go ma …

Konnekta też wiele osób ma :smiley:

lazikar pomysł świetny,jak ktoś będzie chciał podziękować za pomoc to napisze pod postem Dziękuję.

od dzisiaj zbieramy podpisy dziękuję pod postami :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Mów za siebie, nikt rzecznika prasowego nie potrzebuje 8)

Popieram, nie dla pochwał człowiek pomaga, czy słowa dziękuję. Jak ja rozwiążę problem mam satysfakcję i dobry uczynek :mrgreen:

Wesołych Świąt i udanej zabawy Sylwestrowej :slight_smile:

Bardzo dobry pomysł.

Na forum ktoś pomaga albo nie, i tyle a na co jescze jakieś pochwały.

I dokłądam sie do życzeń. :wink:

Właśnie :evil: , ja pozostawię pusty podpis.

Bardzo mądra decyzja bravo dla Lazikara :smiley:


Merry Christmas :smiley: