Powiadamianie o odpowiedzi przez GG

Hi. Mam pytanie do adminów tego forum: czy jest taka możliwość, aby powiadomienie o odpowiedzi nie przychodziło na e-mila tylko na GG lub (mniej realne) SMS’em?

PS. Albo najlepiej listem pocztowym przynoszonym przez gołebia :D:D.

Z tego co wiem jest tylko opcja że odpowiedzi beda przywożone dyliżansem raz w miesiącu

Nie no bez przesady - raz w miesiącu - to za dużo czekania !!

Ja na innym forum widziałem opcję, że powiadamianie jest teleportowane do oczekujących nawet kilka minut przed napisaniem postu czy tematu!

Jeśli na tym forum nie będzie takiej opcji… to wkrótce Was konkurencja zje :D.

kamil_b17 , smacznego!

Ja nie jestem konkurencją dla dobreprogramy.pl, ja chcę tylko pomóc dając swój pomysł… może administratorzy odpowiednio wykorzystają moje doświadczenie i wiedzę dodając takową funkcję… wybór pozostawiam dla nich - to od nich zależy przyszłość tego forum.

kamil_b17 , wystarczyło przejrzeć archwium. Nie raz było to już omawiane.

Może i było tak Pawek , ale czasy się zmieniły… dzisiaj świat pędzi do przodu więc i ja z nim pędzę, nie będę się zapuszczał do przeszłości tracąc swój cenny czas na szukanie jakichś nieaktualnych już postów, ale i tak wielkie dzięki.

Spokojna Twoja rozczochrana 8)

A co za duzo to i świnia nie zje :!:

Wszyscy wiedzą o tym że tworzone jest od podstaw nowe forum i do tego żadne nowe bajery nie będą dodawne.

Amen :lol:

Mogę prosić o więcej szczegółów :?: :slight_smile:

wow… nowe forum… to już coś… ale mam nadzieję, że nie będzie oparte na żadnym gotowym już systemie, tylko zostanie napisane od podstaw - byle na lepsze Wam to wyszło :slight_smile:

Dokładnie.

Zostanie napisane od podstaw.

no to bardzo 5 !!

Ja właśnie też tworzę forum dyskusyjne od podstaw, tyle że w ASP.

Jak skończe będziemy mogli porównać i stwierdzić, który język bardziej nadaje się do tego typu systemów portalowych, bo jak dla mnie to ASP jest wydajniejszy, ale kto wie - przekonam się już wkrótce :).

A kiedy zostanie ukończone ? :slight_smile:

Nie porównamy który język sie bardziej nadaje bo beda w tym samym.;]

Kiedy to jeszcze nie wiadomo dokładnie.

No to oki… nawet lepiej :slight_smile:

PS1. Na jakim serwerze macie zamiar opublikować to forum? Czy ten serwer, pod którym jest to forum obsługuje także ASP czy macie zamiar wykupić inny serwer lub może założyć własny serwer?

PS2. Czy to Wasze forum robicie w ASP czy w ASP.Net, a jeśli w ASP to w oparciu o JavaScript, VBScript czy może PerlScript?

ASP.Net.

O serwer się nie martw.

lazikar

Rzuć chociaż planowany termin :slight_smile:

Lato tego roku, zima tego roku :?:

Czy w ogóle w tym roku ?

No raczej to się nie martwiłem o serwer dla Was, ale myslałem o sobie :D:D. A jeśli robicie w ASP.Net to na jakim języku bazujecie?

Może na PHP :?

PS. Zaczeliście już prace nad forum ??