Gadu-Gadu

chcialem sobie zainstalowac wersje 7.1 ,mialem 6.1 (bo uwazam ze jest lepsza ),w kazdym razie 7.1 nie potrafi sie polaczyc .odinstalowalem wszysko od gg lacznie z rejestrem i zainstalowalem 6.1 tez nie dziala

nie wiem co za bardzo sie stalo bo zadne gg teraz nie potrafi mi sie polaczyc

patrzylem w firewallu ale wszystko oki

prosze sie dzielic problemami ze mna bo juz 2 dzien ciagne bez gadulca i ciut dziwnie sie czuje :lol: :lol: :lol:

zainstaluj tlena lub konnekt

Na pewno wywaliłeś wszystki pliki i foldery związane z GG ??

Sprawdź, czy przy wyłaczonym firewallu też jest problem. Być może trzeba wywalić z zapory regułę i utworzyć nową

Zmienić komunikator :wink:

wylaczylem zapore i kasprzaka ,nic nie pomoglo

raczej nie zmienie kominikatora mialem go od 3 lat i nage …raczej nie mam ochoty ,juz wole walnac formata,ale z powodu gg …toz to smieszne jest :lol: :lol: :smiley: :smiley: . moze ktos ma inne pomysly po denerwuje mnie to

Spróbuj oczyścić kompa TuneUp Możesz pobrać stąd

http://www.computerworld.pl/ftp/pobierz/pc/3276.html

Oczyść go wszystkim możliwymi funkcjami programu najlepiej kilka razy.

Mi pomogło:) I zainstaluj jeszcze raz GG

JA też tak mialem jak zainstalowalem najnowsza wersje i musiałem czekac na 3 dzien sie połaczyło :slight_smile:

Zapewne czekałeś na autoryzacje :).

Nie poprzestawiałeś nic w ustawieniach?? Co Ci się pokazuje. Nie pomylileś hasła/numeru?? Możesz połączyć się na innym numerze??

ah tam walnij se formata :stuck_out_tongue: :arrow: oczywiście to był żart :smiley: ale też cos podobnego miałem poczekaj troche lub zreinstaluj ponownie gg :twisted:

MOże spróbuj zmienić huba ?

http://komunikatory.wiadomosc.info/inde … &rid=1401#

a wiec chlopaki tak

zrobilem

zrobilem

nie pomoglo :mrgreen: :mrgreen:

no trudno albo to ta "autoryzacja " a czekam juz 3 dzien albo sie sie hmm :wink: zepsulo albo …nie wiem ,w kazdym razie dzieki za pomoc ,jak macie jakies pomysly jeszcze to smialo pisac chctnie poeksperymentuje a jak nie to nic innego mi nie zostaje jak czekac dalej … :lol: :lol:

To był żart. Nie ma żadnej autoryzacji!!

Panie MCDracullo zartem bylo to ze na nia czekam(i sie nie doczekam :twisted: ),nigdy sie nie zastanawialem nad jakas autoryzajca w gg, ale wydaje mi sie ze na zdrowy rozum jest to lekko glupie :mrgreen: :mrgreen:

wiec myslalem ze raczej zrozumiesz ta "mocna "aluzje ze potrzebuje pomocy a nie napiszesz mi ze nie ma autoryzacji-co doskonale wiem

pozdro stary :lol: :lol: :lol:

Waćpan szfagier wytłumaczył łąskawie mi - poczciwemu, prstemu, biednemu userowi aluzje, za co pięknie dziekuję. :mrgreen:

PS: Sory za OT :slight_smile:

a wlasnie moze to cos pomoze :

probowalem zalozyc nowy numer dla testu (kilkakrotnie)

jest napisane ze rejestracja sie nie powiodla

poniewaz nie moze sie polaczyc z serwerem rejestracyjnym

no pliss jest was tysiace ktos cos musi wiedziec :twisted: :twisted: :twisted:

nie che mi sie ciagnac na konnekcie czy na mirandzie

szfagier mi to wyglada na zablokowany firewall. Masz może włączony firewall z SP2 jeśli wyłączyłeś swój i dalej to samo??

nie zgadniesz -mi tez to wyglada na zablokowany firewall,jak pym zobaczyl takiego topica to sam bym tak powiedzial tylko sa 3 ale

-chodzilo wczesniej z takimi ustawieniam

-dla testu wczoraj wylaczylem zapore i kasprzaka ,i dalej nie dzialalo

-wszystko inne dziala

ja probowalem z takich prostrzych rzeczy praktycznie wszystko ci mi przyszlo do glowy i to po dwa razy :mrgreen: :mrgreen:

btw miranda nie dziala rowniez 8) 8) 8)

Jaki to firewall?? Wyłącz kasprzaka, tego firewalla który masz, firewalla z windowsa (bo o tym firewallu nic nie mówiłeś że go wyłączałeś).

Odpal gg.

Nie działa?

Skan ad-awerem i log z hijack this do działu bezpieczeństwo.

juz zrobilem to wczoraj

jesli wam to pomoze to prosze lika

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=65439

zrobilem to przed wystawieniem topicu na te forum :lol: :lol: :lol:

naturalnie wylaczylem go przed wystawieniem tego topicu w ramach testu :smiley:

pozdro

szfagier log zapodales z hijack thisa do działu bezpieczenstow wrzuć.