FiFa vs. PES

To już druga ankieta jaką tworze ale tym razem sprawa jest ważniejsza. Chodzi i cyber-piłke nożną. Odrazu wspomne że o niebo lepszy jest Pro Evo. Jedynie co im brakuje to licencji :? .

Wiadomo że Pro Evo jest lepsze od Fify, ale to kwestia gustu jedni wolą Pro Evo a inni wolą Fife !

a czemu nie Fifa ? dla jednego Pro evo, a ktoś woli Fifę.

Nie bardzo widzę sens ankiety.

Ja jestem za FiFa 06 ponieważ nie dawno grałem ;]

FIFKA for ever! Grałem w każdą częśc, zainstalowalem sobie PESA 5 i zaczynam gre… sterowanie? - okropność !!

Da się przyzwyczaić - nie jest najgorsze

To jest dla ciebie w grze najważniejsze? :?

Tu się nie zgodzę. Piłka leci naturalnie, zależy to od ustawienia piłkarza (w fifie 07 będzie podobnie). Piłkarze jak grają zachowują się bardzo naturalnie, są trochę zbyt sztywni jak się cieszą z gola.

W PESie chodzi o GRYWALNOŚĆ. To jest wielkie w tej grze. Różny drybling, więcej możliwości rozegrania akcji - zagraj sobie w to dłużej a to dostrzeżesz!

Ja wolę Fife, PE5 wydaje mi się trochę sztuczny. :lol:

PES moim zdaniem wygrywa z fifą na konsolach. Na kompie nie ma szans :wink:

O właśnie! Może bedzie lepszy na konsole ale nie na PC

I na kompie i na konsoli grałem w fife 06 i pes’a 5. W obydwu wole pes’a. O niebo lepszy od fify :slight_smile: . Jedyny brak to mało licencji, ale są dodatki :mrgreen: .

Po pierwsze, są pady :stuck_out_tongue: Po drugie, strerowanie nie jest złe! Gdy się człowiek przyzwyczai do fify, to wiadomo, że będzie trudno :stuck_out_tongue:

Oczywiście PES 5 na kompie ale z padem :smiley:

Fifa 2002 była pierwszą grą przy której spędziłem kilka godzin. Mam jeszcze 2004,2005,06. Ale gdy zagrałem w PESa to odrazu stwierdziłem czemu jeszcze w to niegram!. Porównajmy tworzenie zawodnika. W PES możemy mieć golf, krótrze/dłuższe getry, laikry. Twarzy w H… Włosów i w ogóle. Grywalność w PES jest większa o kilkA razy! Fizyka jest o wiele lepsza niż w fifie. MOżna rozegrać akcje na sto różnych sposobów.(w fife tylko przez wrzutke lub prostopadłe). Gażdy prawdziwy gracz po zagraniu w obie zrozumie że fifa jest dla amatorów.

Gdy ja zalozylem podobny temat ET vs. CS wszyscy pisali że nei ma sensu taka ankieta, ale kurcze chyba jest sens bo jakos mam zamiar wrócić do instalacji PES’a i jeszcze raz ja dokladnie obadac i sprawdzic czy naprawde jest taka okropna :wink:

fifa to bezsensowna gra , biegniesz jednym zawodnikiem cale boisko i podnieta ze gol , fifa na najwyzszym poziomie trudnosci jest tak jak pes5 i kazdy inny pes 3 czy pes 4 na 1 gwiazdce :] no comment

Zależy dla kogo :roll:

PES wymiata jesli chodzi o zapalonych graczy jesli chodzi o “niedzielnych graczy” to fifa bo tam jest “duzio klubow i ladna grafika” ale w rzeczywistosci fifa nie dorasta do piet pesowi.Pisze tak dlatego ze gralem w all czesci pes i all fifa i fifa to chala i co roku odgrzewany kotlet.

Fifa jest dla dzieciakow do 14 oku zycia bo jest łatwa prosta i przyjemna i jak napisal kolega a0e ma “duzio klubow i ladniusia graficzke” a pes-y sa juz dla zaawansowanych graczy ktorzy znaja sie na piłce noznej …

Popieram i powtarzam:FiFa dla Amatorów.