Co wybrać? Iphone 4 / HTC Desire HD / Samsung galaxy s-2

Witam, tak jak w temacie co wybrać Samsung galaxy s2 / HTC Desire HD / Iphone 4g

cena nie gra roli, i jak to jest z anteną w iphonie 4, poprawili juz ??

Ja bym brał samsunga galaxy s 2 według każdego testu wypada lepiej od iphone 4 plus nie trzeba się bawić z … itunes ;D

Dodam że jestem ogólnie iphonowcem tzn po 2 latach przesiadłem się na samsunga po iphonie 3g i w sumie chwila przyzwyczajenia i jest ok ;]

We wrzesniu podobno ma wejsc Iphone 5.

Również bym brał Samsung Galaxy S2. Ponieważ jest on nowszy od wyżej wymienionych telefonów. Posiada dwurdzeniowy procesor, duży jasny wyświetlacz, dobry aparat fotograficzny, nagrywanie w 1080p i wiele innych funkcji.

Jak bym miał tyle kasy to kupiłbym Galaxy S2. :smiley:

6955.gif

z wymienionych SGS II. I odrazu zrób upgrade do Andka 2.3.4 no chyba że już będzie miał.

Co do iP4 to antena już poprawiona a właściwie to wymienione zostały obudowy, nawet pierwsze sztuki miały zamienione przyciski + i -.

ja to bym czekał na iphone 5 kupowanie teraz iphona kilka tygodni przed premierą nowego iphona nie ma sensu

co iphona 5 wątpie żebym sie zmieścił do 2.000 bo tyle mam na wydanie, z opini tutaj wymienionych myśle że dzisiaj w sklepie zagadam o samsunga galaxy s2, chociaz zatanawia mnie jedno, ponieważ no bądź co bądź ale jednak iphone to jest iphone, jak to jest z trwałością samsungów? awaryjne czy wszystko elegancko?

bo z jakiegos powodu nie wiem jakiego, ale nowy samsung s2 jest tańszy od iphone :confused: czy to was nie zastanwia?

No ja się nad tym zastanowiłem kiedyś czemu iShit jest tańszy. Po prostu płaci się cenę za reklamę i całe procesy sądowe, które to oni robią, a że ludzie są naiwni u kupują to po co zmniejszać cenę. Jeszcze zostaje kwestia komponentów do telefonów, komponenty nie są produkowane przez Apple tylko zamawiane gdzieś tam a wiadomo że to jest droższe od produkcji własnej. To też dużo wyjaśnia. Jakby ktoś nie wiedział to iShit to inaczej telefon z fabryki samsunga wychodzi w częściach to nie rozumiem porównania. Lepiej brać samsunga i tyle bo po co przepłacać za coś gorszego, jak można mieć lepsze za mniej :slight_smile:

Mylisz sie ze Iphone jest drozszy niestety ale napisze wprost choć pewnie wilu to zaboli. Na zachodzie ihone jest tanszy ale polacy to zlodzieje, swoj swojego okrada dlatego my tutaj w polsce tyrając za marne 1000 zl dalej postrzegamy sprzet Apple jako cos ekskluzywnego. Podczas gdy na zachodzie wcale ten telefon nie jest o wiele drozszy od innych telefonow a czasami w promocjach wrecz tanszy

O ile tańszy jest telefon na zachodzie?

racja w granicach 400 funtów można kupić bez łaski nowego w ofercie pay as you go (carphonewarehouse.co.uk) to po przeliczeniu jest 1600/1700 nijak sie to ma do 2700 ^^

Jestem zdecydowany wziąść samsunga galaxy s2 czekam tylko aż skonczy mi sie we wrzesniu umowa.

Dodane 25.08.2011 (Cz) 23:51

** małe sprostowanie, mianowicie 2700 w sklepie kosztuje iphone 4, natomiast w anglii 2000 po przeliczeniu, bądź co bądź 7 stów mniej a tutaj dowód:

http://www.carphonewarehouse.com/mobile … ance=false

co za głupota że iphone za granicą jest tańszy! !!

Ja już napisze po raz kolejny miałem iShita i nie jest wart nawet 100 zł. Powinni to za darmo dawać bo to nawet na telefon się nie nadaje. Żałuję że dałem się nabrać że to takie wspaniałe jest.

£509.95 * X = 2000 zł, X = 3.92.

Tak, gdy funt spadnie do 3.92 wtedy spokojnie można mierzyć w 2000 zł.

Dodane 26.08.2011 (Pt) 7:43

Apple iPhone 4 16GB CZARNY bez simlocka, cena: 2499.00 PLN

Cena, po przeliczeniu, w UK: około 2 417 zł. Rzeczywiście dramatyczna różnica.

tłumacze ci że w media markt kosztuje 2799, wogóle tak pozatym to kupie samsunga galaxy s2 we wrześniu jak tylko umowa z orange sie skończy

Tylko że zauważcie że jeżeli się TAM zarabia to juz nie przelicza się tego na złotówki

Dodane 26.08.2011 (Pt) 11:21

Dla nich 500 funtow to tak jak dla nas 500 zł…

Nie rozumiem :-k Tutaj kosztuje 2 999 zł. Innymi słowy szukasz największej możliwej ceny w Polsce i najniższej w UK? Ciekawe podejście. Kilka miesięcy temu nówkę sztukę z fakturą kupiłem za równe 2 000 zł.

To dlatego tylu rodaków tam wyjechało i zbijają fortuny? Teraz już rozumiem…(sarkazm). Tak jak nie każdego Polaka stać na IP4, tak nie każdego Brytyjczyka, Niemca, czy Słowaka. Oczywiście liczebność owych grup jest różna, ale nie zmienia faktu, że nie SGS II również nie jest dla każdego. Poza tym target dla IP4, czy SGS II również jest inny niż “każdy”.

masz racje gdy byłem na wakacjech w USA tam wiele osób ma iphone ci bardzo bogaci ci uboźsi tam iphone jest n a poziomie dziennyn i prawie każdy człowiek jest w stanie go kupic w polsce jak widzisz kogoś z iphonem to odrazu wiesz że jest super bogaty bo w polsce apple jest żeczą ekskluzywną

Bo w Polsce już od dawna ceny produktów idą w górę a pensja w dół. Dokładnie tak jak szczepaniak5315 pisze, tu jakoś człowiek się przestawia, np. za sok w kartonie dam 1 funta, a w Polsce z 5-6 złotych i powiem wam, że bym tyle nie dał, tak samo z colą, tu 50-60 pensów a w Polsce 2-3 złote. Mimo że te ceny są prawie sobie, dziwne, ale nie dałbym tyle, wolałbym kupić sobie tymbarka za złotówkę czy tam ile to teraz kosztuje. W Anglii wypłatę dostaje się co tydzień, może to dlatego tak tu jest, a w Polsce trzeba przepracować cały miesiąc, żeby coś sobie kupić.

Co do Apple’a to płaci się za wypromowaną firmę, na rynku jest dużo innych produktów innych firm które są tak samo dobre a nawet lepsze od Apple, no ale cóż.

Co do ceny Samsunga Galaxy S2 w UK to jest różnie, trzeba dokładnie przeczesać sklepy, bo są często promocje, w TESCO można dostać za 470 a w Carphone Warehouse za 500 funtów. Jeśli chce się taniej kupić to polecam Gumtree.com , tam można dostać za np. 140 funtów nowy, nie otwierany, bez simlock’a, 16 GB wersję http://www.gumtree.com/p/for-sale/samsu … d/86805121

Jeśli chcesz kupić produkt Apple’a to poczekaj jeszcze z ok. miesiąc na iPhone 5. Bądź iPhone 4S który będzie znacznie tańszy niż piątka.

Ogólnie to teraz bym nie kupował na twoim miejsc, żadnego telefonu, ponieważ niedługo będą wychodzić telefony z większą liczbą rdzeni, lepiej poczekać na NVIDIA Tegra 3, cztery rdzenie ( Tu nowa Tegra:

)

iPhone trochę jest zacofany, Apple będzie powoli ulepszał iPhone’a. Popatrz czwarta wersja tego szitu ma 5 mega pikseli aparat, toć ‘wieki temu’ moja Nokia N95 miała taki aparat. Trzymają się tego prostego dizajnu systemu, teraz w nowych iPhonach będzie pasek notyfikacyjny który już ‘wieki temu’ był w Androidzie. Apple po prostu żeruje na ludziach, ci co się nie znają na telefonach, lub też nie interesują ich specyfikacje telefonu a mają pieniądze pójdą do takiej firmy jak Apple ponieważ jest ona bogata i wypromowana. Większość ludzi myśli, że co drogie to najlepsze, a nie zawsze tak jest.

Pozdrawiam.