ASUS N61J - sterowniki tej wersji na Viste 32 bit-istnieją?

Witam. Mam problem otóż zmieniłem system na ASUS N61J z Windows’a 7 - na Windows Vista Ultimate. Kłopot w tym, że nie mogę znaleźć sterowników do tej wersji laptopa pod Viste + na moje parszywe szczęście przez nieuwagę usunąłem ukrytą partycję z plikami, które mogą przywrócić W7. Czy to oznacza, że muszę kupić Windows 7 w wersji systemowej na płycie [czyt.orginalny]? Od razu mówię, że do tej pory pracowałęm na orginalnym Win7 wgranym już przez producenta. Proszę o odpowiedź.

dollar22 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie musisz kupować… pożycz od kogoś płytę z windows 7 i zainstaluj sobie taką jaką masz licencje a po instalacji zarejestruj ja na kluczu z naklejki. Jeśli niemasz od kogo wziąć płyty to w internecie jest ich pełno… Co do sterowników to trochę bardziej skąplikowane. Producent nie umieścił sterowników na swojej oficjalnej stronie więc musisz szukać do każdego podzespołu osobno na stronach producentów danego elementu. Jest to mozolne ale da rade skompletować :wink:

a to bardzo dziwne, że wprowadzasz kolegę w błąd NIE WIESZ -NIE PISZ

sterowniki są na stronie producenta:

http://asus.com.pl/Search.aspx?SearchKey=n61j

1)wybierz model swojego laptopa

  1. po prawej stronie kliknij na download

  2. zjedź na dół strony która się otworzy

  3. z listy rozwijanej wybierz swój system (vista 32bit)

  4. otworzy się lista sterowników do poszczególnych podzespołów

Czyli jednym słowiem wystarczy, że ściągnę sobie pirackiego Win7 i będę aktywował go na orginał dzięki licencji pod notebookiem?

człowieku chciałeś sterowniki na Viste 32bit tak pisze w pierwszym poście i temacie. ja Ci link do sterowników podałem i instrukcję asus-n61j-sterowniki-tej-wersji-viste-bit-istnieja-t392511.html#p2523794

Więc po co Ci jakiś pirat Win7

bo nie wiem czy normalnie z tym kodem do win7 co mam pod notebookiem bede mogl sie poslugiwac reinstallowanym winem

czytaj:

mam-klucz-brak-oryginalnej-plytki-dalej-t388806.html?hilit=windows%20key%20naklejka#p2502663

windows-pirackiej-plyty-t390035.html

windowz-czy-jest-legalny-t387753.html

windows-key-mam-plyty-brak-t391076.html