HotZlot 2016 - organizacja dojazdu

Jeżeli macie jakieś pytania, uwagi na temat dojazdu na tegoroczny HotZlot, prosimy je zadawać tutaj.

 

No to skoro tu można pytać to uprzejmie proszę o podanie dokładnej lokalizacji tegorocznego HotZlotu - chcę zaplanować trasę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Szukam transportu z Poznania :slight_smile:

Mogę zrobić koło :wink: i  Cię zabrać :P:P:P

Weź mnie

Tym razem Sosnowiec… ktoś chętny? :stuck_out_tongue: 3 miejsca, duże kombi (Octavia), nie palimy w aucie i nie śpiewamy religijnych piosenek :wink:

Ja najchętniej z kimś bym się wybrał z Gdańska. Może @que_pasa się załapie i zabierze mnie mazdą? :stuck_out_tongue:

Jako, że Zlot wypada idealnie w środku mojego urlopu również poszukuję transportu z okolic Władysławowa/Trójmiasta.

Najlepiej tam i z powrotem :- )

 

Ja tradycyjnie z KRK, albo autkiem jak się zbierze ekipa, albo mogę się z kimś zabrać (rozszerzony). 

Hej,

 

Ja wyruszam z Piekar Śląskich - jeśli będą chętni na podróż z okolic Katowic bądź trasy przejazdu, wybiorę samochód (pięcioosobowy Ford Focus). Jeżeli ze Śląska i okolic pojedzie mniejsza grupa i samochodów będzie za dużo, chętnie zabiorę się z kimś. Ostatecznie może być też pociąg. Wszystko rozstrzygnie się, gdy większość osób otrzyma zaproszenia. Oczywiście zostaję na rozszerzonym.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

jak nie śpiewamy religijnych to ja odpadam

 

Jak nie będzie nikt jechał z Wrocławia to ja chętnie się z Tobą (znowu) zabiorę… :slight_smile: Narazie rozważam polski bus do Wrocławia lub Katowic…

 

W drodze “tam”  jak najbardziej…

Poszukuje transportu z programu rozszerzonego w kierunku wybrzeża (ewentualnie do Poznania)

zabiorę, zabiorę, może nawet już jaguarem :stuck_out_tongue:

 

w kazdym razie z gdańska jeszcze dwa miejsca wolne

 

zostaję na rozszerzonym

 

Dobrze będzie Cie znowu zobaczyć :smiley:

Ja tam codziennie widzę się w lustrze.

 

U mnie wszystkie pękają po chwili… dlatego mieszkam w domu bez luster ;p

PS. oj tam literówka :smiley:

widzisz jak jest :slight_smile: 1 literka, a już się zaczyna :slight_smile:

 

 

No i gitara :slight_smile: