HotZlot 2016 - organizacja dojazdu

(Krogulec) #1

Jeżeli macie jakieś pytania, uwagi na temat dojazdu na tegoroczny HotZlot, prosimy je zadawać tutaj.

(Frog) #2

No to skoro tu można pytać to uprzejmie proszę o podanie dokładnej lokalizacji tegorocznego HotZlotu - chcę zaplanować trasę :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Pangrys) #3

Szukam transportu z Poznania :slight_smile:

(wieszak) #4

Mogę zrobić koło :wink: i  Cię zabrać :P:P:P

(wojtekadams) #5

Weź mnie

Tym razem Sosnowiec… ktoś chętny? :stuck_out_tongue: 3 miejsca, duże kombi (Octavia), nie palimy w aucie i nie śpiewamy religijnych piosenek :wink:

(cyryllo) #7

Ja najchętniej z kimś bym się wybrał z Gdańska. Może @que_pasa się załapie i zabierze mnie mazdą? :stuck_out_tongue:

(Frog) #8

Jako, że Zlot wypada idealnie w środku mojego urlopu również poszukuję transportu z okolic Władysławowa/Trójmiasta.

Najlepiej tam i z powrotem :- )

(DjLeo) #9

Ja tradycyjnie z KRK, albo autkiem jak się zbierze ekipa, albo mogę się z kimś zabrać (rozszerzony). 

(Dimatheus) #10

Hej,

Ja wyruszam z Piekar Śląskich - jeśli będą chętni na podróż z okolic Katowic bądź trasy przejazdu, wybiorę samochód (pięcioosobowy Ford Focus). Jeżeli ze Śląska i okolic pojedzie mniejsza grupa i samochodów będzie za dużo, chętnie zabiorę się z kimś. Ostatecznie może być też pociąg. Wszystko rozstrzygnie się, gdy większość osób otrzyma zaproszenia. Oczywiście zostaję na rozszerzonym.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Gutek) #11

jak nie śpiewamy religijnych to ja odpadam

(darek719) #12

Jak nie będzie nikt jechał z Wrocławia to ja chętnie się z Tobą (znowu) zabiorę… :slight_smile: Narazie rozważam polski bus do Wrocławia lub Katowic…

(Madafaker) #13

W drodze “tam”  jak najbardziej…

(mordzio) #14

Poszukuje transportu z programu rozszerzonego w kierunku wybrzeża (ewentualnie do Poznania)

(que_pasa) #15

zabiorę, zabiorę, może nawet już jaguarem :stuck_out_tongue:

w kazdym razie z gdańska jeszcze dwa miejsca wolne

zostaję na rozszerzonym

(GBM) #16

Dobrze będzie Cie znowu zobaczyć :smiley:

Ja tam codziennie widzę się w lustrze.

(GBM) #18

U mnie wszystkie pękają po chwili… dlatego mieszkam w domu bez luster ;p

PS. oj tam literówka :smiley:

(Gutek) #19

widzisz jak jest :slight_smile: 1 literka, a już się zaczyna :slight_smile: