Problem z instalacją spolszczenia w Win 7 Professional x64

Witam nie mogę zainstalować spolszczenia w Win 7 Professional x64.System dopiero co zainstalowany.

Problem polega na tym ,że ani w windows update ,ani przez plik cab (pobrany z MSDNAA) , nie mogę spolszczyć windowsa.

Zakładka Keyboards and Languages (Klawiatury i języki) --> Install/Uninstall Languages (Zainstaluj/odinstaluj języki)

Jak widać na sceenie nie mam takiej opcji do wyboru:

capturedlp.th.jpg

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć !

Pytanie brzmi co mam w tym wypadku zrobić ?

Windows posiadam prosto z MSDN AA.

Jeśli dobrze widzę na porównaniu wersji W7 to tylko w wersji Ultimate można doinstalowywać języki.

To mnie zaskoczyłeś , hmm w takim razie po co dali w MSDN AA - Windows 7 Language Pack (x64) i (x86) - DVD (Multilanguage) tego już się nie dowiem ,bo przecież nie ma tam do pobrania wersji Ultimate.Znam Angielski i sobie poradzę .Dziękuje za odpowiedz.

Po to dali paczki z językami, żeby np. Polacy mogli sobie “spolścić” pirackiego RTMa Win 7 Ultimate :stuck_out_tongue:

w wersji pro 32buit jest tak samo

w msdnaa dali pliki językowe, żeby można było sobie RC ULTIMATE spolszczyć… jak chcesz koniecznie polską wersję, to czekaj do września

A co będzie we wrześniu?

to znalazłem w pomocy po zainstalowaniu 7ki Pro ang

zrobili nas w jajo:P a na msdnie jest napisane ze sa 2 oddzielne packi dla RC i RTM wiec po co to dali…

Jednak nie zrobili nas w jajo xD udało mi się spolszczyć Windows 7 Professional x64 z pomocą jednego forumowicza dp i wygooglowałem zmiane języka po doinstalowaniu LP.

Wpisujesz w cmd przez admina:

DISM /Online /Add-Package /PackagePath:(ścieżka do lp)

Po tej czynności wpisujesz w cmd:

bcdedit /set {current} locale pl-PL

bcdboot %WinDir% /l pl-PL

potem wszedłem w regedit:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguages\

i usunąłem en-US

restart i cały system mam po polsku :slight_smile:

troche sie pomeczylem ale dziala:) mam pro pl:D

To fakt kombinując i przy okazji łamiąc licencje MS można zainstalować polski pakiet językowy. Podobnie było z Vistą do której nawet ktoś zrobił program automatyzujący to. Ja osobiście wolałbym na twoim miejscu poczekać aż udostępnią w MSDN AA polską wersję podobnie swojego czasu miałem z Vistą że po około miesiącu pojawiła się też polska wersja.

Nie nazwał bym tego kombinowaniem ,dlaczego ? bo to są zwykłe komendy.Rozumiem ,jeśli było by to zablokowane ,ale nie jest i działa bez żadnych problemów.Oczywiście ,że jeśli pojawi się w MSDN AA wersja polska ,to ją ściągnę ,i zainstaluje.

Poza tym wszystko jest ściągnięte z MSDNAA wraz z paczką polonizującą bez żadnych modyfikacji które by łamały jakiekolwiek zabezpieczenia.Pozdrawiam

jaka licencje:P wszystko jest z leglanych źródeł pl pack tez:P

:x Microsoft nic takiego nie wydał

Jak to nie ?? Windows 7 Language Pack (x64)(x86) - DVD (Multilanguage) dostępny na MSDN AA

Nie będę wszystkich języków wymieniał ale wśród nich znajduje się , język Polski.

No to kolega mati75 nie musi już żyć w niewiedzy :wink: Pozdrawiam

A to o tym to ja wiem, myślałem, że jakieś przeróbka spolszczenie.

Witam mam maly problem z zainstalowaniem tego polskiego jezyka… A mianowicie, kolega wysłał mi sam plik lp.cab wrzucilem go do folderu c:\temp a nsatepnie postepujac wedlug krokow z paru postow wyzej po wpisaniu do cmd komendy DISM /Online /Add-Package /PackagePath:(C:\Temp) otrzymuje komunikat:

Error: 740

Elevated permissions are required to run DISM.

Use an elevated command prompt to complete these tasks.

Po wpisaniu DISM /Online /Add-Package /PackagePath:(C:\Temp\lp.cab) rownież jest to samo

Jestem zalogowany na admina i nie wiem co z tym problemem zrobic… Ktos ma jakies rady?

Spróbuj jeszcze raz od początku, uruchamiając CMD jako Administrator (nie wystarczy TYLKO zalogować się na konto Administratora).

Pozdrawiam

Jeżeli nie wystarczy sie zalogować na konto administratora to co jeszcze trzeba zrobić?

Pzdr

Nie spolscisz & prof sciagnij sobie z msd aa Ultimate i po problemie nie sciagaj zadnych pakietów jezykowych bo ich niedoinstalujesz (miałem tak)

Wezmiesz z windows update sciagniesz PL 50 mb a nie 2.2gb…