3 rocznica forum.dobreprogramy.pl

a ja pod pretekstem wypadu do cioci :smiley:

:hahaha: :hahaha: :rotfl: :mrgreen:

:mrgreen:

fiesta puszczą puszczą.

Problemem w moim przypadku jest odległość :stuck_out_tongue:

no np. ;]

Tylko tyle że z doświadczenia wiem że osoby które na początku robią najwięcej szumu potem albo się wcale nie zjawiają albo czekają żeby przyjechać na gotowe :?

Więc może jakieś konkrety :!:

Dokładnie - skończmy ten nigdzie nie idący OT. Jeśli już - to konkretnie.

Pomysł “zlotu dp” i nam bardzo sie podoba - bardzo poważnie myśleliśmy nawet nad tym już w ubiegłym roku. Dzisiaj, ponownie dyskutowaliśmy go ponownie w gronie redakcji i mogę bardzo nieoficjalnie zapowiedzieć, że są już konkretne pomysły aby takie przedsięwzięcie zorganizować :wink:

Chcielibyśmy jednak od razu zapowiedzieć, że wbrew temu co się może wydawać, zorganizowanie takiego zlotu jest bardzo skomplikowane. Musimy się liczyć z bardzo dużym zainteresowaniem (wg statystyk vortal odwiedza obecnie 1,5 mln. unikalnych Czytelników!). Oczywiście dużo mniej odwiedza Forum (co widać chociażby po liczbie zarejestrowanych Forumowiczów), jednak mimo to musimy liczyć się z dużą liczbą zainteresowanych osób. Nawet jeżeli jedynie 0,01% Czytelników byłaby czymś takim poważnie zainteresowana to i tak jest to spora liczba 150 osób! Takiej ilości osób nie zmieści się w pierwszej lepszej sali czy knajpce :wink: - a to tylko jeden z rozważanych przez nas problemów. Do tego dochodzi cała organizacja takiej imprezy, dojazdy, ew. noclegi, odpowiedzialność prawna itd. Krótko mówiąc jest to organizacyjne wyzwanie…

Mimo to, jak już pisałem, pomysł naprawdę bardzo nam się podoba i chcielibyśmy coś takiego zorganizować. Nie możemy na razie nic obiecać ale nadal nieoficjalnie powiem, że rozważamy wynajęcie jakiegoś pensonatu / ośrodka wypoczynkowego aby pomieścić odpowiednią ilość osób. Być może uda się tak to zorganizować aby przynajmniej koszt noclegów pokryć ze środków własnych i/lub ze strony sponsorów. Takie są plany - czy uda się je wcielić w życie - czas pokaże.

Na razie chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy jak najbardziej ZA i zrobimy wszystko aby do takiego zlotu doprowadzić jeszcze w tym roku. Pozostaje wiele kwestii do ustalenia - m.in. termin (chyba najlepszym byłby jakiś wakacyjny weekend). Prosimy więc o trochę czasu abyśmy mogli wszystko sprawdzić, przedyskutować, przekalkulować, zaplanować itd. i już oficjalnie przekazać jakieś konkrety. Mam nadzieję, że stanie się to już niebawem.

A gdzie ewentulanie odbyłby sie takowy zlot? W grę wchodzi Wrocław czy to jest kwestia otwarta?

Krogulec =D> no no … ale plany :mrgreen: =D>

Niekoniecznie. Będzie to raczej uzależnione od tego gdzie moglibyśmy taką liczbę osób pomieścić - dlatego też z tego m.in. powodu pisałem o pensjonacie. Poza tym musimy wziąć pod uwagę, że część osób będzie musiała jechać przez pół Polski - stąd konieczność noclegu. Miejsce będzie bardziej uzależnione gdzie udałoby się nam załatwić zatem takie noclegi w preferencyjnych cenach (mamy kilku znajomych - być może coś ciekawego się pojawi). Jak już będziemy wiedzieć w tym temacie coś bardziej konkretnego to napiszemy.

Super… :mrgreen: Coraz bardziej wieże w to że zlot się odbedzie… :smiley:

PS: Wstep tylko dla zalaogowanych użytkowników? Czy dla wszystkich?

Świetny pomysł z tym zlotem :slight_smile:

Jestem Za…

Z tego miejsca chciałbym wam wszytkim podziękować, za nagrodę (Pierwszą w moim zyciu) i oby na forum jak i vortalu z dnia na dzień przybywało jak najwięcej osób, oby vortal i forum dobrychprogramów był jednym z najlepszych o tej tematyce w Polsce

W takie szczegóły się jeszcze nie wgłębialiśmy. Zlot raczej miałby być przede wszystkim spotkaniem Forumowiczów, niemniej, nie chcielibyśmy się zamykać na Czytelników całego vortalu.

3 latka to nie wiele, ale jak widać DP to bardzo sprawnie rozwijający się portal (szczególnie widać po nagrodach, chyba nigdzie jeszcze nie było nagród za uczestnictwo na forum :shock: - świetny pomysł). Gratulacje !

Zlot DP: Świetny pomysł… choć ja mam troszke za daleko… poza tym transparety “używajcie szukajki” itp. też bym musiał zrobić :confused:

Nagrody: świetny pomysł… choć np: dostać pakiet za pisanie komentarzy… to już się zbiera na śmiech :stuck_out_tongue: No ale jakby nie patrzeć pomysł genialny i godny podziwu.

Mogą być równie cenne jak posty na forum, więc nie za bardzo Cię rozumiem.

BTW jest to sprawa fundatorów i administracji co, komu i za co 8)

To już ustalone gdzie? Jakoś nie doczytałem się tego.

Sam vortal ma już 3 i pół roku :stuck_out_tongue: - forum zostało uruchomione pół roku później. Z jednej strony to oczywiście dużo, z drugiej mało…

Co do nagród to już w ubiegłym roku były więc nie jest to jakieś novum, a raczej początek pewnej tradycji :wink: Nie zgodzę się, że za nagradzanie osób aktywnie piszących komentarze zbiera się na śmiech. Cenimy aktywność Czytelników i staramy się w choćby symboliczny sposób im to pokazać. Zapewne jesteśmy jedynym (nielicznym?) serwisem, który w ten sposób postępuje ale dla nas to właśnie użytkownicy są najważniejsi - i nie jest to żadna marketingowa “papka”. Tworzymy ten serwis dla użytkowników, a nie dla siebie , i mamy świadomość, że bez użytkowników tego serwisu by nie było, nie miał by sensu. Po prostu.

Złączono Posta : 09.05.2006 (Wto) 23:40

Jeszcze nie - to na razie luźne dywagacje. Przeczytaj wcześniejsze posty.

No właśnie czytałem i nigdzie decyzji nie znalazłem, więc naszła mnie wątpliwość, czy może ślepy przypadkiem albo nie daj boże przygłupi nie jestem :wink:

Ale odetchnąłem z ulgą, jako że okazało się, iż żadne z tych dwóch ;), gdyż decyzji konkretnej wcale nie było.

Krogulec : nie chodziło mi o wyśmiewanie osób nagradzanych, tylko tych nagradzanych za pisanie komentarzy na stronie… choć jak fiesta napisał i jak się nad tym zastanowiłem faktycznie jestem w błędzie. Takie komentarze dają duuużo, a szczególnie takie które chwalą autora newsa :smiley: :lol: Nagrody sa ok, ale mi bardziej chodziło oto że na innych forach - “popularnych” - nie ma czegoś takiego, a przynajmniej ja się nie spotkałem.

TaOs : DP jest wyjątkowe 8)

Ja na ten zlot nie pojadę. Zresztą i tak całe wakacje spędzę w domu (taką mam mentalność).