5 lat forum dobreprogramy!

Cicho! Pośpieszają od razu… dbają o zdrowie :stuck_out_tongue:

Im dłużej czekam tym bardziej się zastanawiam co wybrać #-o , przydałby mi się WinDVD albo Norton Ghost :). Jednak jako, że niedawno kupiłem porządną cyfrówkę więc ten Paint Shop Pro Photo X2 też by się nie zmarnował :frowning: .

Nie lepiej kurs? Przynajmniej się czegoś dowiesz :slight_smile:

Kurs nie wymaga 18lat? Mam nadzieję. :slight_smile:

Jeśli chodzi o kurs to się zastanawiałem nad kursem na temat “Administracji sieci komputerowych”. Jednak teraz pracuję i kończę studia informatyczne, a dokładnie specjalność “Sieci komputerowe”, to może być trudno uwinąć się z tym kursem do grudnia. Nie chciałbym zabrać komuś nagrody i jej nie wykorzystać, a póki co mam już dość ciężką głowę od nauki i może być mi trudno się z tym wszystkim uwinąć :).

A ja wiem co chce, bo wiem czym chce się zając po maturze… Co z tym mejlem bo się uczyć musze… :stuck_out_tongue:

Na kurs należy się zgłosić końca tego roku i nie mam mowy o terminie jego ukończenia :slight_smile:

No ale może być mi trudno rozpocząć kurs do grudnia, z tego co widziałem na stronie to kurs ten trwa 16 tygodni (niektóre 8 tygodni). Więc łatwo policzyć kiedy maksymalnie może się skończyć.

dostaliście już mejla ?

Nic. A Ty dostałeś?

Na SB o tym pisali przed chwilą, z tego co przeczytałem o 20 ma dotrzeć :wink:

Jeszcze nic nie ma, sprawdzałem w spamie i w skrzynce odbiorczej :).

Ale mi serce zabiło, dostałem reklamę rejsu mazurskiego :P.

spokojnie panowie :stuck_out_tongue:

Pusto. :frowning:

A nie wystarcza wam sama satysfakcja z wygranej? :lol: (nie no co wy, też bym się martwił :P)

20:00 wybiła, albo mam złą godzinę w piecu.

Pusto nadal…

ja to się jedynie martwię, że na pocztę hotmailową microsoftu nie dojdzie mail :smiley:

Bo jak na razie cisza :smiley:

Wszyscy zainteresowani niech się nie martwią, maila zostaną do każdego wysłane :slight_smile: Proszę obserwować ten wątek jeżeli z jakiś przyczyn coś nie będzie chciało nam dochodzić to skontaktujemy się z daną osobą np. za pośrednictwem PM :smiley:

Lisek właśnie wysyła maile :smiley:

IMHO chcę być pierwszy :stuck_out_tongue: Będę miał większy wybór? :stuck_out_tongue:

Wysyłane są w kolejności alfabetycznej :wink:

alfabetycznej? :? uu to późno dostanę :stuck_out_tongue: