6 lat forum dp.pl - gdzie napisać o nagrodę?

A mi nic nie napisali, ale co tam nie będę wybrzydzał, dobrze, że nie jakąś czerwoną czy różową przysłali :smiley:

Koszulka dzisiaj dotarła w kolorze khaki,chciałem czarną ale napisano,że nie ma więc trzeba było coś innego wybrać.

Pomarańczowa XL doszła ;), tak jak zamawiałem. Bardzo dziękuję.

Tak jak wyliczyłem, ze Śląska przesyłki idą dwa dni :).

A jak myślicie - kiedy dojdzie do Warszawy ?

Zapewne dzisiaj już nie zdążą… :wink:

Może i zdążą…

U mnie to kurierzy Poczty Polskiej nawet przyjeżdżają o 20.

Ja dodatkowo musiałem się fatygować z awizo na pocztę,bo listonoszowi się chyba nie chciało przynieść do mnie paczki.O godzinie,której rzekomo był na 100% był ktoś w domu.

Ja mam to samo… Na awizo jest napisane że był o 13, a ja o tej godzinie byłem w domu i prawdę mówiąc cały dzień siedziałem.

Zauważyłem jedno jak jest jakaś duża paczka (znaczy paczka, pudełko) to dzwoni domofonem żeby odebrać, a jak jest coś w kopercie (listy polecone) to już nie dzwoni, ale jakimś cudem wchodzi na klatkę i zostawia awizo, ale skąd on ma kod to ja niewiem. Listonosz ma swój kod, a paczki i te duże listy rozwozi kurier poczty, a on chyba nie ma kodu.

Krizoman , Legionowo jest tuż nad Warszawą, więc lada dzień też powinno dotrzeć.

Mam nadzieję… Już doczekać się nie mogę !

Piszecie tylko o koszulkach , może ktoś coś napisze o innych nagrodach ??

Ja wybrałem NIS i jeszcze nie otrzymałem go.

To wyżej dotyczyło paczek z Allegro.

Dziękuje… Dostałem dzisiaj paczkę - naprawdę dobrakoszulka :slight_smile:

do mnie jeszcze nic nie doszło, znając pocztę to jeszcze sobie poczekam

Hmmm…wysłałem maila z danymi adresowymi ponad 20 dni temu i też cisza :frowning:

Nawet żadnego potwierdzenia o przyjęciu zgłoszenia nie dostałem

Potwierdzenia też nie dostałem, a koszulkę mam…

@MarS - zostało zgłoszenie przyjęte, nie ma co się martwić :slight_smile: Jako, że nagrody rozsyłane są przez firmę Symantec (nie są wysyłane od nas) warto jeszcze troszkę poczekać.

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :wink:

Dzięki za wyjaśnienie :slight_smile:

A moje zgłoszenie?

…a co zgłosiłeś ?