6 lat forum dp.pl - gdzie napisać o nagrodę?

Mail z adresem i tym co chce, pytam bo w tym czasie miałem problem z wysyłaniem.

Otrzymał już ktoś jakieś nagrody oprócz koszulek? Ja wybrałem sobie NIS i minęło już prawie 3tyg i nic.

Wcześniej pisało że to rozsyła dystrybutor, czyli Vobis, czy Symantec i kiedy może dotrzeć paczka?

któż to wie :lol:

sam miałem okazje wybrać nagrodę i nic, ani widu ani słychu :wink: tak to juz jest , jak nie kupisz - to czekaj :stuck_out_tongue:

do mnie dotrze w przyszłym tygodniu, z powodu błędu poczty na onecie. Trzeba cierpliwie czekać.

Kurcze, czekam i czekam a tu nic :confused: Nie dostałem żadnego potwierdzena mejlowego ani nic. Wybrałem sobie nortona kółko :wink: ciekawe czy ktoś mnie ubiegł ;-> Można prosić o jakieś informacje o moim zgłoszeniu? :wink:

Jak by ktoś cię ubiegł to miałeś napisać co chcesz w drugiej kolejności.

Jak na razie doszły tylko koszulki bo były wysłane przez redakcję.

ciekawe co z licencjami ?? czekać…czekać…czekać… a myslalem ze e-maile szybko dochodzą :lol:

Tylko tak się składa jeżeli chodzi o np o nagrody od Symanteca nie są to tylko licencje a pełne wersje pudełkowe.

…a skąd wiesz ??

Bo jakby były to licencje, to już byś dostał e-maila …

A wiem bo już dostawalem nagrody wysyłane przez Symantec wygrane na DP (NIS i Ghost) i zawsze dają wersje pudełkowe a nie same licencje elektroniczne :stuck_out_tongue:

dotarła do mnie dzisiaj paczka z koszulką. Jeszcze raz serdeczne dzięki. :smiley:

ok’ wiec czekamy dalej :slight_smile:

Szanowna administracjo, czy nie dało by się wpłynąć na przedstawicielstwo Symantec Poland, na szybsze wysłanie softu ?? Zbliża się okres wakacyjny, wiele osób wyjeżdża, nie będzie miał kto odebrać paczek, więc będą zwroty i kolejne nieporozumienia z tego tytułu wynikające.

Przyłączam się do prośby fiesty. Ja również wybrałem NIS i jeszcze nie otrzymałem paczki.

Nom ja też czekam i czekam… Wybralem 360.

każdy czeka - cierpliwość jest cechą bezcenną :wink:

Tak jak i wy czekam zawsze dochodziło ale nic straconego jak i nie dojdzie :slight_smile:

Kontaktowałem się dzisiaj z agencją pracującą dla firmy Symantec, która jest odpowiedzialna za wysyłkę nagród. Przepraszali za opóźnienia i obiecali lada moment wysłać resztę nagród…

Super wiadomość :slight_smile: