7 lat DP - ostatnia szansa na wygraną w naszym konkursie!

Przypominamy, że jeszcze tylko do godz. 22:00 można wziąć udział w naszym wielkiem konkursie urodzinowym z okazji 7 rocznicy powstania vortalu dobreprogramy :wink:

Jeżeli ktoś jeszcze nie wziął udziału (jest jeszcze taki?) to gorąco zachęcamy! Zastanówcie się dobrze przy wyborze nagród preferowanych bo przy niektórych szanse na wygraną są bliskie 100%, natomiast na innych liczba chętnych w stosunku do liczby sztuk do rozlosowania jest dużo mniej atrakcyjna :wink:

Heh, ja to już nawet nie pamiętam jaką nagrodę preferowaną wybrałem. :wink:

Nie ma co, wycieczka jest moja :slight_smile:

Krogulec , link z Twojego postu nie działa - pokazuje się zielony “Błąd serwera 404” - znaczek ( " ) jest niepotrzebny.

Miałem zapytać w komentarzach, ale skoro jestem tutaj, to zapytam…

Czyli o której tak można się spodziewać listy szczęśliwców ?

Powodzenia ;), pozdrawiam.

Edit:

cedar , poprawny link: http://www.dobreprogramy.pl/Ostatnia-sz … 15814.html

Wiem, przeczytaj mój wcześniejszy post do końca :wink:

Ja wybrałem grę Still Life 2 a mogłem Avire z pendrive no trudno.

Na szczęście udało się zagrać może akurat szczęście dopisze :slight_smile:

Poprawione

Musicie uzbroić się w cierpliwość :wink: - nie sądzę aby wyniki były wcześniej niż późnym południem. Trzeba przejrzeć wszystkie zgłoszenia pod kątem ewentualnych nadużyć, przeprowadzić losowanie, spisać wyniki, wprowadzić na stronę, sprawdzić etc. - to niestety nie zajmie 5 minut…

Do późnego południa czekać :frowning: Jakoś to przeżyjemy, bo chociaż wiadomo, że wy to sprawdzacie a nie komputer. Tak to by ktoś wygrał kilka nagród na kilka kont :expressionless:

Należy się cieszyć, a redakcji współczuć - manufaktura jak kiedyś :slight_smile:

EmekB kilka godzin można wytrzymać.

Wyrazy współczucia dla redakcji :smiley:

I nie martwcie się z roku na rok uczestników będzie coraz więcej

Oraz oszustów, malkontentów itp.

Już nie mogę się doczekać żeby poczytać że cały ten konkurs i losowanie były ustawione.

Mam nadzieję że redakcja nie będzie się takimi komentarzami zbytnio przejmowała.

Pozdrawiam.

Dziękuje, przecież rozumiem :slight_smile:

Dobrze powiedziane :wink:

Tak zazwyczaj piszą osoby które nie wygrały, które tylko “przyleciały” na konkurs.

Pozdrawiam.

Czy jeśli chciałem otworzyć drugi raz formularz konkursowy żeby tylko przypomnieć sobie jakie były pytania to znaczy że zostałem zdyskwalifikowany?

Mam nadzieję, że nie.

Nie było wysyłanych maili z potwierdzeniem udziału w konkursie, to jedyną możliwością sprawdzenia czy głos zarejestrowany była próba ponownego udziału, i tam wtedy komunikat, że już oddałem głos, czyli system przyjął zgłoszenie.

Kiedy może będą winiki.

Jak przeczytasz cały ten temat to się dowiesz.

“Po jakiemu” to jest napisane? I pytasz czy stwierdzasz? Konto specjalnie dla konkursu założyłeś (kaz12 Posty: 0)i jesteś tak niecierpliwy? :wink:

czy ukaże się liczba zwycięzców na forum ?