7 lat DP - ostatnia szansa na wygraną w naszym konkursie!

(Krogulec) #1

Przypominamy, że jeszcze tylko do godz. 22:00 można wziąć udział w naszym wielkiem konkursie urodzinowym z okazji 7 rocznicy powstania vortalu dobreprogramy :wink:

Jeżeli ktoś jeszcze nie wziął udziału (jest jeszcze taki?) to gorąco zachęcamy! Zastanówcie się dobrze przy wyborze nagród preferowanych bo przy niektórych szanse na wygraną są bliskie 100%, natomiast na innych liczba chętnych w stosunku do liczby sztuk do rozlosowania jest dużo mniej atrakcyjna :wink:

(que_pasa) #2

Heh, ja to już nawet nie pamiętam jaką nagrodę preferowaną wybrałem. :wink:

(Zulowski) #3

Nie ma co, wycieczka jest moja :slight_smile:

(Cedar) #4

Krogulec , link z Twojego postu nie działa - pokazuje się zielony "Błąd serwera 404" - znaczek ( " ) jest niepotrzebny.

(Skr3czu) #5

Miałem zapytać w komentarzach, ale skoro jestem tutaj, to zapytam...

Czyli o której tak można się spodziewać listy szczęśliwców ?

Powodzenia :wink:, pozdrawiam.

Edit:

cedar , poprawny link: http://www.dobreprogramy.pl/Ostatnia-sz ... 15814.html

(Cedar) #6

Wiem, przeczytaj mój wcześniejszy post do końca :wink:

(Wiktor 1996 96) #7

Ja wybrałem grę Still Life 2 a mogłem Avire z pendrive no trudno.

(pysiu) #8

Na szczęście udało się zagrać może akurat szczęście dopisze :slight_smile:

(Krogulec) #9

Poprawione

Musicie uzbroić się w cierpliwość :wink: - nie sądzę aby wyniki były wcześniej niż późnym południem. Trzeba przejrzeć wszystkie zgłoszenia pod kątem ewentualnych nadużyć, przeprowadzić losowanie, spisać wyniki, wprowadzić na stronę, sprawdzić etc. - to niestety nie zajmie 5 minut...

(Emekos) #10

Do późnego południa czekać :frowning: Jakoś to przeżyjemy, bo chociaż wiadomo, że wy to sprawdzacie a nie komputer. Tak to by ktoś wygrał kilka nagród na kilka kont :expressionless:

(Gutek) #11

Należy się cieszyć, a redakcji współczuć - manufaktura jak kiedyś :slight_smile:

EmekB kilka godzin można wytrzymać.

(Emekos) #12

Wyrazy współczucia dla redakcji :smiley:

I nie martwcie się z roku na rok uczestników będzie coraz więcej

Oraz oszustów, malkontentów itp.

Już nie mogę się doczekać żeby poczytać że cały ten konkurs i losowanie były ustawione.

Mam nadzieję że redakcja nie będzie się takimi komentarzami zbytnio przejmowała.

Pozdrawiam.

(Skr3czu) #14

Dziękuje, przecież rozumiem :slight_smile:

Dobrze powiedziane :wink:

Tak zazwyczaj piszą osoby które nie wygrały, które tylko "przyleciały" na konkurs.

Pozdrawiam.

(Wojtas_16) #15

Czy jeśli chciałem otworzyć drugi raz formularz konkursowy żeby tylko przypomnieć sobie jakie były pytania to znaczy że zostałem zdyskwalifikowany?

(Maxnerwus) #16

Mam nadzieję, że nie.

Nie było wysyłanych maili z potwierdzeniem udziału w konkursie, to jedyną możliwością sprawdzenia czy głos zarejestrowany była próba ponownego udziału, i tam wtedy komunikat, że już oddałem głos, czyli system przyjął zgłoszenie.

(kaz12) #17

Kiedy może będą winiki.

(Sebos99) #18

Jak przeczytasz cały ten temat to się dowiesz.

(Cedar) #19

"Po jakiemu" to jest napisane? I pytasz czy stwierdzasz? Konto specjalnie dla konkursu założyłeś (kaz12 Posty: 0)i jesteś tak niecierpliwy? :wink:

(system) #20

czy ukaże się liczba zwycięzców na forum ?