7 lat DP - ostatnia szansa na wygraną w naszym konkursie!

Pewnie na stronie.

Nie chcę być nachalny, ale to losowanie trochę długo trwa. Ile jest tych użytkowników?

Mam nadzieję, że w taki sposób, że nie wykluczy z losowania ludzi posiadających łącze z dużych sieci, gdzie wszyscy “na zewnątrz” mają taki sam adres, jak np. w moim przypadku.

Przez to na RapidShare ściągnąć niczego nigdy nie mogę, bo niby już ściągam jakiś plik - zawsze! :smiley:

EmekB , w zeszłym roku było 60 tys. uczestników. Możesz sprawdzić na www.dobreprogramy.pl/6lat.html jak vortal zacznie działać.

Czyżby strona Vortalu padła? Kilka minut temu ładowała się bardzo wolno, a teraz już zwyczajny timeout :wink:

m4rciniak zainstaluj sobie UniversalShareDownloader, ustaw “spróbuj ponownie” na 0,5 minuty (lub mniej) i w końcu przejmiesz kolejkę.

Wyniki chyba już blisko, skoro “Błąd serwera nr 500”

coś nie tak chyba konkurs zajechał serwer xD

‘Molestowanie’ serwera przez kilkadziesiąt tys. uczestników konkursu zbiegło się z dodaniem skórek.

Ruszył, trochę marnie chodzi ale wyników nie widzę.

Dołączył(a): 22.11.2009 (N) 13:53

Jak byś trochę dłużej był z DP.pl to byś takich durnowatych pytań nie zadawał. Nie pierwszy raz Redakcja trzyma w niepewności jak byś chciał wiedzieć.

bMk właśnie tacy użyszkodnicy jak EmekB mnie najbardziej wkurzają. Zarejestruje się tylko taki po to aby wziąć udział w konkursie i już. A prawdziwi użytkownicy DP przez takich właśnie jak on mają marne szanse na wygrane. Według mnie redakcja DP powinna także patrzyć na to ile dany użytkownik jest już zarejestrowany i jak się udziela.

Nie chcesz ale jesteś :wink: Tak trudno sprawdzić ilu ich jest? Proszę bardzo, kliknij tu: memberlist.php

Derelion ,

Niekoniecznie. Większość to sępy z kontem na 1 dzień, ale znajdzie się też na pewno paru użytkowników, którym nie było po drodze założenie konta, a przeglądają vortal wiernie od lat i korzystają z jego zasobów.

Po prostu osoby które założyły konto w dzień konkursu, nie powinni mieć możliwości wzięcia udziału.Ale czy to wtedy do końca jest uczciwe ?

Pozdrawiam.

Ja tam nie rozsadzam czy tak powinno być nie, od tego jest Redakcja. Mnie najbardziej irytuje że taki user, wpada na forum i pisze “dawać mi tu wyniki ale już!”.

Oczywiście nie do końca tak jak napisałem, ale według mnie taki jest jego cel.

Przepraszam że na takiego wyglądam w waszych oczach, no ale sory !

Miałem konto wcześniej tylko jak zmienił się wygląd portalu na ten zielony [beta] to nie mogłem na konto się zalogować.

Jeżeli pisze że oczekuje na koniec konkursu to tylko pokazuje że bardzo licze na wygraną, a wy też zarejestrowaliście się z nadzieją na nagrodę. Choćby pocieszenia

Nie każdy musi się udzielać, wyznacznikiem wartości usera nie jest liczba postów bo nabijaczy też tu sporo, konto mogli założyć w dzień konkursu bo wcześniej nie było im potrzebne, przecież główną misją dobrychprogramów jest udostępnianie instalek, a nie forum, a do pobierania rejestracja nie jest wymagana, ciekawe ilu z tych “dobrych userów” ma włączonego adblocka jednocześnie zgrywając wielkich przyjaciół serwisu którym na jego dobrze zależy jak na cnocie siostry :stuck_out_tongue:

Niektórzy to są pomysłowi. Przed chwilą, dostałem taką wiadomość na GG:

“O krok od CorelDRAW Grahics Suite X4, jednak Direct FTP to też nagroda. :slight_smile: Dziękuje bardzo ! Wesołych świąt ! :)”

gratuluje wygranej :smiley: tylko szkoda ze nie trafiły sie obie nagrody.

Kecarg od dzisiaj jesteś Pan Administrator