7 lat DP - ostatnia szansa na wygraną w naszym konkursie!

A ja wygrałem:

Etui na netbooka firmy CoolerMaster + podkładka z mikrofibry

i bardzo się cieszę. Już kilka razy udało mi się coś wygrać w konkursach DP. Dzięki wielkie Panowie (Administracjo kochana) i jak najwięcej takich konkursów :smiley:

Mnie się niestety nie poszczęściło. Może następnym razem.

Gratuluję wszystkim zwycięzcom.

“Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim, którym się tym razem nie poszczęściło zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!”

Te słowa administracji są jak gwoźdź do trumny :confused:

Teraz nie pozostaje nic innego jak z komentarzy pod wynikami wyszukiwać Złotych sentencji:

“Nigdy nic nie wygrałem, na 100% konkurs jest ustawiony dla znajomych i innych bliskich. Takie moje zdanie”

Szanowna Redakcja czy podczas 18 WOSP będziemy coś licytować od DP.pl jak to miało miejsce w poprzednich latach?

Chłopaki nie ma co rozpaczać mi od 7 lat nie udało się załapać ale zawsze to jakaś zabawa :slight_smile:

U mnie to dopiero 2 urodzinowy konkurs ale faktycznie tyle śmichu mam z tych komentarzy że szok :slight_smile:

Następny:

“Ciekawe ile zapłacili tym co chwalą i udają że wygrali”

Widzę, że nie jaki “suchmen” bije rekordy popularności. Wszyscy zwracają uwagę na jego komentarze.

Co do konkursu, gratulacje dla osób, które coś wygrały oraz pocieszenie dla tych, którzy nie znaleźli się na liście szczęśliwców .

Nie ma co rozpaczać, wkurzać się na redakcję, bluźnić na system. Zawsze warto próbować “bo a nóż widelec” … :slight_smile:

Wesołych i Zdrowych Świąt Wszystkim Życzę :wink:

Program Sello:

Kacper Godlewski, Białystok

Kacper Godlewski, Suwałki

Kasia Ołów, Suwałki

Katarzyna Ołów, Białystok

Bez przesady, 30tys brało udział i taka skuteczność może w totka by zagrali?

Zeby nie było, ja nic nie wygrałem, ale wiedziałem od początku ze nic nie wygram, takie szczęście :smiley: jedyne czego żałuje jak co roku to koszulki bo to bezcenna rzecz jest ale jak patrze na te wyniki to trochę dziwne mi sie zdaje.

Ja też zawsze myślę, że nie wygram a jednak dzisiaj system wylosował mi NIS’a.

Co do wyników powyżej, może to jeden gościu który :

a) wykorzystał dwa miejsca zamieszkania

b) wykorzystał imię i nazwisko kogoś bliskiego

Panowie, mam pytanie za milion.

Na stronie z wynikami pisze

Dopiero przed chwilą załapałem że jestem na tej liście a mój mail jest już dawno nieaktualny (dużo spamu dochodziło itd więc usunąłem konto). Czy “system” już rozesłał ew. maile w sprawach kontaktowych ? Niby pisze o 2 tygodniach ale sam nie wiem, poprawiłem tylko czy nie za późno… ;/

punkomuzykant, proszę o kontakt na adres konkurs@dobreprogramy.pl, wyjaśnimy to.

Miła niespodzianka jeszcze raz dzięki za licencje :):slight_smile:

Chciałem wstawić komentarz z linku podanego w mailu…a tu:

komo.jpg

@madafaker, pewnie link został ucięty - sprawdź dobrze, nie wszystkie klienty poczty i nie zawsze sobie z tym radzą, gdy wiadomość jest wysyłana w formacie tekstowym. Pełny link: http://www.dobreprogramy.pl/Wielki-konk … 15835.html

Mi w tym roku się nie poszczęściło, ale nic się nie stało :slight_smile: gratuluje, wszystkim którzy “coś” wygrali.

Pozdrawiam.

Właśnie był u mnie kurier i otrzymałem nagrodę,a podobno miała być wysyłana w styczniu. :stuck_out_tongue:

Podziękowania dla vortalu i dla producenta, który nie wysłał nagrody zwykłą pocztą tylko przez TNT. Pudełko jest w idealnym stanie. :slight_smile:

Szczęśliwego Nowego Roku.

Chillout , a co wygrałeś ? bo ja czekam na Nortona :slight_smile:

Coś innego :stuck_out_tongue:

Nortona spodziewaj się co najmniej po miesiącu. Wysyłają (Symantec) zwykłą pocztą.

Wcześniej wygrałem Nortona i pudełko było w koszmarnym stanie (dobrze, że płyta była cała). Dotarło po 5 tygodniach.

Co z gwarancją na wygrane przedmioty(elektronika) ? Chyba jest jakaś ?

Lopio, chyba o to trzeba się dogadywać z fundatorami.

Czy oprogramowanie antywirusowe, które wygrano w konkursie ufundowane przez Panda Security jest w wersji pudełkowej czy dostanę tylko e-maila? :wink:

PS: Ostatnio kiedy się tutaj loguje po przekierowaniu automatycznym po zalogowaniu dostaję błąd serwera nr 500.

Współczuję osobie, która wygrała Nokię (Jolanta Błaszczyk, Kalisz**), ale coś nakombinowała i nagrodę straciła.

Rozumiem, że pozostali potwierdzili odbiór nagród i nie będzie żadnych dogrywek?