9800 GXx2

pieniądze:P

e8400 kosztuje 620zł a e2160 ok 200zł…

a seria 9xxx nie przyniesie rewolucji… a zawsze jakaś była (nielicząc 6 i 7 :wink: bo to było tylko ulepszanie)

pewnie 9800 będzie miał wydajność podkręconego gts-a 512mb no bo po co mają robić lepsze skoro mają najlepsze karty? jak ati nie zrobi czegoś super wydajnego to nv się zatrzyma i będą zbijać kase na 9800 i nie będą zamierzali zrobić czegoś lepszego…

Ja sądze, że Ati jednak do konca roku obejmie prym z nowa seria Radków. Fani nvidii widocznie zapomnieli o czasach kiedy to Radki 9800 zmiatały konkurencje z półek sklepowych… :slight_smile:

btw popieram sk91 , wtedy to mielibyście 8500gt w cenie 8800. :wink: A wracając do nowego GF, to na pewno te testy nie oddają tego co pokaże finalka, poza tym pożyjemy zobaczymy, jesli ten model nie pobije radka to spodziewajmy sie na prędce nowszego modelu :mrgreen:

No to mają jeszcze dobrych parę miechów żeby coś pokazać, może się uda :slight_smile: a co było to było :slight_smile: teraz nvidia trzyma ati krótko i nie mam żadnych przeciwwskazań.

klopas zapomniałęś o e8500 za jakieś 1000zł:P

no nie obraził bym sie. Ale to już by chyba był potwór ;d

lepiej nie gadaj bo wykraczesz.

według mnie ta seria 9 to za wiele nic nie wniesie, chyba się powtórzy sytuacja sprzed paru lat kiedy to każdy chciał mieć radka 9800pro, a posiadacze FX-ów płakali :stuck_out_tongue:

Nigdy jedna firma nie zmiecie drugiej bo to nie są takie firmy jak stragany na bazarze że się nie opłaca to zwijają interes to są porządne firmy a jeśli już by jedna z firm miała ogromne problemy to ktoś by ją kupił i wszystko :wink: ale coś mi się wydaje że teraz zacznie górować ati ale pożyjemy zobaczymy

Edit:

A co do tego że nvidia robi 9xxx na tym samie chipie co 8xxx bo nie ma konkurencji to mnie zwala z krzesła, przecież ma i to ostrą konkurencje, amd sobie tnie ceny radenów a i tak mają dużo chętnych na te nowe radeony, Ati nie ma 5% w rynku żeby nie miało nic do powiedzenia ma znacznie większy udział

http://www.nordichardware.com/news,7356.html

Otworzyłem, przeczytałem - zakochałem sie ^^ Niech tylko wyjdą u nas :smiley: Ati rox! =D> To nvidia moze sobie pomarzyc :slight_smile:

No no… Może z tego wyniknąć krwawa jatka pomiędzy zielonymi a czerwonymi :slight_smile:

no i wyczytałem na egieldzie ze nowy r770 ma sie pojawić maj-czerwiec, no to by było extra

ja chyba ten zielony. I mam nadzieje że 9800 jednak będzie lepszy niż to na co sie zanosi.

czechu07 , a w czym Ci to przeszkadza że ati będzie miało lepsze karty(jeszcze zobaczymy), przecież w kupowaniu kart kierujemy się wydajnością a nie funboy`stwem

No widać, widać :slight_smile: Myślę, że nie trzeba tu mieć nadziei, nvidia wie co robi (jak już mówiłem wcześniej)

poczekamy zobaczymy. Mati_90 nigdy bym nie kupił ATI jak by miała choć minimalną konkurencję ze strony nVidi. To już jest chyba przywiązanie

Bardzo dobrze powiedziane .

:x

A co do nowej karty poczekamy zobaczymy co i jak się będzie prezentować.

Nie lubię tego określenia: “FANBOY”. Jakieś takie denerwujące…

Jak ktoś kupuje buty z nike i bardzo mu to odpowiada, a buty innych producentów po prostu mu się nie podobają i źle mu się w nich chodzi to ich nie kupuje. Rozumiem użytkownika czechu07 i wiem, że w ATI coś mu po prostu nie odpowiada. Zupełnie jak mi. Produkty nvidii wydają mi się bardziej dopracowane, ich sterowniki działają w 100%, nie trzeba ich modyfikować na dziesiątki sposobów. Ja to tak widzę.

Tak jak buty z najka :slight_smile: Oczywiście to tylko takie nieobiektywne porównanie.

Oczywiście każdy ma różne opinie na temat ATi i Nvidi . Ale ja ATI uważam za bardzo dobrą firmę i bardzo dobrze wspominam mojego Radko 9800 pro czego o geforcie fx 5600 jak i 2MX 400 powiedzieć nie mogę

E… Na pewno nie… mój GeForce 2 MX400 zamiatał :slight_smile:

Co do starszych produktów to na pewno nie mile wspominam Radeona 9550/9600. Jakaś pomyłka chyba, albo mi sie trafił trefny egzemplarz :slight_smile: