Abonament czy karta? Co się teraz opłaca?

Za około 1200-1300 kupisz Xiaomi MI5s - polecam bo to jeden z najlepszych smartfonów w tym zakresie cenowym. To model porównywalny z Samsungiem Galaxy A5, vide:

A jak jakość aparatu, bo nie ukrywam że selfie to podstawa :slight_smile:

Wieczorem pokażę kilka sampli z MI5s.

Mi5s, w trudnych warunkach oświetleniowych. Zwykłe zdjęcie i ten sam kadr w trybie HDD:

Dla porównania ten sam kadr z iPhone SE, też zwykłe i tryb HDR:

zwykłe fotki są ładniejsze :wink:

Mam za 29 no limit i 10GB.

Hej,

Idąc tą drogą, w Plushu masz nielimitowane rozmowy, SMS i MMS oraz 10GB w pakiecie za 25 PLN - i konto ważne rok.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Plush to dobry wybór bo masz roaming, także danych, w UE, pakiety atlantyckie oraz usługę nieprzyjmowania połączeń z zastrzeżonych numerów (co wycina 3/4 telemarketingu).

A gdzie znajdę jakiś salon wspomnianego Plusha?

BTW, z tego co widzę infrastruktura Plusa więc nie ma zasięgu…

Plush to marka Polkomtel, czyli Plusa.
Co konkretnie masz na myśli pisząc o braku zasięgu?

Tak to możemy sobie dyskutować, bo ilość kombinacji; potrzeb, ofert i wymagań jest ogromna i to co jednemu będzie bardzo pasowało innemu w ogóle.
Ja mam kilka numerów (kart SIM), bo nie ma jednej “najlepszej oferty do wszystkiego”.

Generalnie jestem zwolennikiem ofert pre-paid, ale czasem…
Na przykład teraz mam też abonament na jeden numer z Multimedia - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y i 2 GB pakietu danych. Całość za 1 zł/ miesiąc przez cały okres umowy. No żal byłoby tego nie wziąć. :wink:

w Plusie?

Kilka lat temu miałem okazję pokorzystać z plusa przez kilka miechów.
Problemy z zasięgiem dosłownie wszędzie.
Nie była to wina urządzenia.

Ale co “w plusie”?

Ja korzystam z Plusa od ok 18 lat. Może nie bywałem „wszędzie” w tym czasie ale nie miałem problemów z brakiem zasięgu. Owszem, na samym początku były problemy z zasięgiem kiedy jechało się autem, były problemy w jakiś miejscach oddalonych od miast. Zdarzało się, że w podziemiach nie działalo. Jednak to są problemy, które dotyczą wszystkich operatorów.
ps. Obecnie jest tak, że nie wszędzie jest LTE :slight_smile: W domu LTE Plusa działa u mnie szybciej niż moje WiFi… :slight_smile:

Mam za 29 no limit i 10GB. to ? w Plusie

Hej,

Plush działa na łączach Plusa. Na dobrą sprawę jak masz pre-paid w Plusie, to zmieniasz taryfę - kodem bądź przez aplikację - na Plusha, aktywujesz pakiet promocyjny i gotowe. 25 PLN za 30 dni bez limitu w rozmowach, SMS/MMS oraz 10GB netu. A z zasięgiem też nie narzekam - mam numer w Plusie od 2001 roku i trzeba naprawdę być w niezłej dziurze, by nie mieć zasięgu.

Pozdrawiam,
Dimatheus

No dobra, A czy ktoś korzysta z Virgin? Bo Komórkomat pokazuje, że to najlepsza oferta prepaid obecnie.

Nie, Plusowi podziękowałem już dawno temu ze względu na problemy z zasięgiem.

1 polubienie

Karta w mixie najbardziej się opłaca