Acer - wolna praca, wysokie temp

Witam mam ten sam laptop mam pytanie odnośnie temperatur w moim podczas korzystania z Internetu temperatury sięgają rzędu 40-60 stopni a jak uruchomiłem grę to potrafił grzać się do 90 stopni niby chodzi stabilnie pytam bo nie wiem czy one wszystkie tak mają czy tylko mój , jakie ty masz temperatury będę wdzięczny za odpowiedz jak jest w twoim sprzęcie a co do dysku to u mnie też tak długo się uruchamiał wymieniłem na ssd i spokój jest
Dzięki pozdrawiam

A kiedy robiłeś konserwację układu chłodzenia i dlatego może są błędy - serwis i muszą to sprawdzić, bo będzie po laptopie.

sprzęt ma nie całe dwa miesiące chyba za wcześnie na czyszczenie układu chłodzenia czyli twierdzisz że trzeba go oddać do serwisu ?

To nie jest OK jak na nowy sprzęt.

Wgrasz program Core Test - uruchomisz go, pograsz 30 minut i wkleisz screen z tego programu - zobaczymy temperatury.

I jak masz ten CPU - to nisko napięciowy CPU i max 100 stopni? zdecydowanie nie powinien się tak grzać.

takie są temperatury podczas korzystania z internetu i wtle gra yutoobe

a takie sa pod obciążeniem skanowanie kaspersky

@kajet1974 wydzieliłem dyskusję do nowego wątku. Proszę nie podpinać się ze swoimi problemami w istniejących/rozwiązanych tematach. :policeman:

Daj mi to, jak grasz.

Na screenach temperatury OK.