Ad-aware

mam małe pytanko czy mozna bezpiecznie usuwac mało znaczace obiekty w programie ad-aware??

raczej tak. Ad-Aware jest od usuwania syfu. Jeszcze mi sie nie zdażyło żeby mi coś ważnego usunął a jade juz na nim od pół roku 8)

Można ale jak jesteś zalogowany na stałe na jakiś forach to bedziesz musiał logować sie na nowo przynajmniej u mnie sie tak dzieje po usunieciu tych obiektów.

:o dziwna sprawa… mnie się coś takiego nigdy nie przytrafiło

zawsze usuwam :lol:

dzieki bardzo bo ostatnio mi siostra wprowadziła kilka trojanow i zostało troche wpisów

Chyba tylko w IExplorerze - teraz wszyscy mają Firefoxa :smiley:

Nie wszyscy. :?

Możesz spokojnie usunąć. Nie ma problemu. :smiley:

Pozdrow siostre.I pamietaj ze zawsze masz kwarantanne i jesli nie jestes pewien co wyrzucic to daj do niej wlasnie.Generalnie jednak ad-aware i bezpieczne-usuwa wszystko co podejrzane

Usuwać i nie patrzeć co to jest :slight_smile:

Warto się zainteresować, co “łapiemy” :smiley:

No w sumie…lecz mnie to zabardzo nie interesuje :slight_smile:

Jak chcesz miec taki problem http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

to usuwaj wszystko z malo znaczacych obiektow jak Ci radza. Mam na ten temat inne zdanie. Juz ten problem nie wystepuje od momentu nie usuwania wszystkiego

ja zawsze patrze co usuwam tylko ze tutaj to sa jakies klucze i wpisy do rejestru dlatego pytam bo sie na tym za bradzo jeszcze nie znam

Ad-Aware z reguły nie generuje fałszywych alertów, więc możesz usuwać.

dzieki mozna zamknac

nie zapomnij zawsze zrobic kopi w tym programie bo zdarzylo sie tak ze ten program wyrzucił wpisy rejestru odnoście windows update i nie można było pobierać aktualizacji :slight_smile:

ostatnio wykasowałem wszystko co mi wykrył ad-aware tak na probe i za kilka dni aktualizacje sie pobrały normalnie, automatycznie czyli tak jak byc powinno, pytam sie z głupiej ludzkiej ciekawosci

i bardzo dobrze ze ci sie pobraly.Wszystko jest ok

a mam jeszcze jedno pytanie nie zwiazane z tematem, czy pobranie Mandrake Linux z http://www.mandrakelinux.com/pl/ftp.php3 jest na pewno darmowe bo ja cały czas jade na XP a szczerze mowiac zaczyna mnie juz wku… i to dokładnie, bardzo mi na tym zalezy bo chciałbym na swieta juz sie przezucic, a moze mam zainstalowac jakas inna dystrubucje jakas łatwa w instalacji i konfiguracji a jednoczesnie stabilna i przede wszytskim bezpieczna od razu mowie ze nie Debian bo nawet go nie mogłem odpalic po zainstalowaniu. z gory dzieki

pytam sie pdczas rejestracji jest napisane 59 USD a to cos mi sie kojarzy z opłata, a na dole przy wy borze wersji (CD/DVD) jest takie cos

Notatka : Darmowa wersja nie zawiera dodatkowego oprogramowania i usług wymienionych powyżej.

wiec czy trzeba bedzie cos pobierac dodatkowo i jeszcze jedna rzecz mi sie nie podoba a mianowicie to

30-dniowy dostęp do Mandrakeonline - który pozwoli ci utrzymać twój system zaktualizowany czy wiec po upływie 30 dni nie bed mogł pobierac aktualizacji?aaa jeszcze znalazłem takie cos

Pobieranie takie jest zarezerwowane dla użytkowników posiadających dostęp do szerokopasmowego łącza internetowego.

Cena: 49 euro / 59 USD

jest darmowe