Adobe ostrzega użytkowników o ewentualności składania wobec nich pozwów, za używanie starszych wersji swojego software

Pisałem by sprawdzić samemu, nie musiałbym nic robić, a ty i tak napiszesz że to nie to samo.

We wcześniejszych postach już wspominałem z czego korzystam.

Wystarczy Inkscape (pamiętać o przechodzeniu w edycji między narzędziami F1 i F2). Napisałem że Master PDF Edytor jest darmowy na Linuksa, bo był, ja mam wersje darmowe 2 i 3. No nie sprawdziłem że są jakieś zmiany w licencjonowaniu, a cena nie jest jakaś zaporowa to możesz sobie kupić na ogryzka. Teraz jest wersja 5.4.10 tylko płatna, możesz spróbować jej bez rejestracji robi znak wodny, czyli nadaje się do testów.

Stary, to było proste pytanie. Odpowiedź to rebus. Nadal nie wiem jakim konkretnie programem zrobiłeś trzecią swoją wersję (którą sprawdzę dopiero jutro).

No to ile ja tam tych programów wymieniam. :slight_smile: Na twoje pytanie “Jakim softem to robisz?”, napisałem.

Tak w tym, darmowy/otwarty Inkscape wersja 0.92. Ale to samo uzyskasz w tym drugim, dlatego o nim wspominam, sprawdza się też.

Czyli plik, który zamieściłem wczytałeś do Inscape 0,92, tam zrobiłeś poprawki i potem go zapisałeś?

Tak właśnie zrobiłem ten o który pytałeś (ostatni/trzeci).

Znalazłem taką grafikę w sieci:

Jest tego więcej niż przypuszczałem. Wiele źródeł poleca Affinity.