Advanced System Care Pro błąd 0xc000012f

Proszę o sprawdzenie plików pod kątek malware itp… Zwłaszcza jeśli chodzi o google chrome, gdzie była możliwość zainfekowania

https://www.easypaste.org/file/kpYUVLex/Extras.Txt?lang=pl

https://www.easypaste.org/file/cYIW2Fi7/OTL.Txt?lang=pl

Tutaj wrzucamy logi frst, nie otl. Zapoznaj się z tym:

2 polubienia

Windows Defender nie pozwala mi zainstalować programu FRST

W jakim sensie? Tego się nie instaluje.

To możesz sobie sprawdzić samemu znanym programem. Od razu…

Czy się instaluje czy nie to akcja jest blokowana przez WD którą chce wykonać komputer w celu jego uruchomienia. Mam nowy komputer. Wolę nie skanować niczym komputera bo mi powyrzuca pliki, które w jednym programie będą zainfekowane, w drugim nie. Program antywirusowy nic nie wykrywa a jednak komputer chodzi dość wolno

Pobierz i uruchom roguekiller - zatrzyma procesy wirusa, pousuwasz wykryte i dasz log z usuwania.
Potem możesz już uruchomić FRST.

ok dziekuje

Infekcja jest groźna i trzeba się z nią uporać, wlaśnie wszystko zainfekowane usunąć system naprawić i zabezpieczyć niezależnie od tego, czy to są Twoje “cenne” gry*.
Wielu ludzi jest skłonnych zniszczyć komputer, bo muszą pograć za wszelką cenę, ale nikt jeszcze nie wygrał z wirusami. :stuck_out_tongue_winking_eye:

I tutaj właśnie mi chodziło o to, że np. Malwarebytes nie wynalazł mi nic na ścieżce chrome. Natomiast znalazł mi potencjalnie niebezpieczne aplikacje w programie ochronnym, który polecił mi informatyk. Lepiej więc posłuchać jednego informatyka czy drugiego. Chyba lepiej zostawić wszystko w spokoju

Jaki to program polecił ten informatyk?

Advanced System Care Pro

Od razu bezwzględnie wywalić z systemu. I od razu wykonać frst. Chyba że będzie coś blokować, to najpierw rogue killer.

2 polubienia

Gdyby ten program nie był dobry to sam by z niego nie korzystał, a wiem że korzysta. Na razie nic mi się nie posypało więcej jest ok. Tylko jak wspominałem chrome jedynie coś mi źle chodzi, być może musze poczekać do większej aktualizacji.

No cóż użytkownicy mają niemiłe doświadczenia z produktami IObit, bo one prędzej czy później rozwalają system. Ale cóż…

To nie informatyk mógł polecić szpiega, malware, dewelopera iobit - a właśnie ignorant, który obalił encyklopedię itp.
Advanced System Care Pro z DP na virus total online:

1 polubienie

Swoją drogą nie omijaj pokazywania logów, bo zwyczajnie - tutaj piratom nie pomagamy. W przypadkach scrackowanych gier, albo pirackiego systemu - nie ma możliwości pomocy.
Gdy masz legalne oprogramowanie i system - pomoc otrzymasz.

2 polubienia

Nie wiem o co chodzi z ADC Pro na virus total online, ale jeśli o to że nie wykrywa go jak programu potencjalnie zagrażającego środowisku windows no to MBM właśnie na opak. Pirackie oprogramowanie ? Nie wiedząc skąd to podejrzenie powiem, że gdybym takie miał to nie wiem jak biedny musiałbym być, żeby i wynaleźć gdzieś takie

Miałem konto na fixitpc pl i tam było dużo o usuwaniu szkodników, Gdy dało się, to pomagałem. Tutaj na forum w dziale bezpieczeństwo też był dużo tematów, gdy produkty iobit szkodziły.
Z fixitpc wynotowałem trochę i ponad dwa lata temu pisałem - to tak pobieżnie, co robi iobit w systemie:


Moje zdanie nie zmienia się.

2 polubienia

Ja pisałem tylko o programie Advanced SystemCare Pro.