Advanced System Care Pro błąd 0xc000012f

Też program iobit z jednej kupy. Są jednak fani, że głowa boli. Advanced SystemCare Pro - to też trial ograniczony do użytkowania, ale spamuje produktami, włazi w usługi, ścisłą kontrole użytkownika jako superadmin i modyfikuje systemowe ustawienia w rejestrze.

@Muflon87 jeśli nadal potrzebujesz Naszej pomocy, umieść brakujące logi.
Obiecuję, że nie usunę Twoich programów :wink: (IObit też) i poinformuję co zamierzam usunąć

Temat chyba do zamknięcia ponieważ jak pisałem Windows Defender blokuje mi uruchomienie FRST. A nie zamierzam się przełamywać przez jego blokady. RogueKiller jest płatny. Malwarebytes może mi zaszkodzić. Najlepsze wyjście to poczekać na aktualizację chrome

A może coś nielegalnego w systemie lub nielegalny system?

system był fabrycznie zainstalowany w systemie

a w jakim sensie coś nielegalnego w systemie. Wirusy są tylko nielegalnie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

System zainstalowany w systemie?
Nielegalnego mówiąc pirackiego lub z witaminą.

Ponieważ nie wiedziałem jak to napisać wyszło masło maślane. Chodziło o to że system był zainstalowany fabrycznie na komputerze

Nawet zmyślać nie potrafisz. RK jest darmowy i w takiej wersji udostępniony. Fakt, że ludzie mogą kupować ccleanera, czy roguekillera w wersjach rozszerzonych.
Co darmo, to i nie trzeba się krzywić.
Od początku nie miałeś zamiaru wrzucać logów. :stuck_out_tongue_winking_eye:

No to teraz bez sensu. :joy:

Moje apologise. Człowiek czytać czasem nie umie co pisze podczas instalacji. Zainstalowałem jakoś. Zaraz dam logi

Czy wy nie macie tak, że jak was prosi o podanie maila i czegoś tam to wy od razu wychodzicie z tego ? xD

A to, że bywam ciężkim przypadkiem to wiem :stuck_out_tongue:

Chcesz pomocy, zrób co było powiedziane.

Nie umiem się jeszcze tym obsługiwać dlatego wkleiłem w Wordzie.
https://www.easypaste.org/file/sIRWprqM/Nowy.dokument.sformatowany.2.rtf?lang=pl

Ok to to chyba mogę usunąć

Jest taki przycisk ze strzałką do góry i możesz bezpośrednio wysyłać pliki.


Tak na przyszłość.

ok, dzieki za pomoc w takim razie, jeśli wystarczy tylko usunąć

Udostępnione pliki usuwam już

Pliki się zostawia do analizy w temacie.