Advanced System Care Pro błąd 0xc000012f

(Muflon87) #1

Proszę o sprawdzenie plików pod kątek malware itp… Zwłaszcza jeśli chodzi o google chrome, gdzie była możliwość zainfekowania

https://www.easypaste.org/file/kpYUVLex/Extras.Txt?lang=pl

https://www.easypaste.org/file/cYIW2Fi7/OTL.Txt?lang=pl

(Seba228215) #2

Tutaj wrzucamy logi frst, nie otl. Zapoznaj się z tym:

2 Likes
(Muflon87) #3

Windows Defender nie pozwala mi zainstalować programu FRST

(Seba228215) #4

W jakim sensie? Tego się nie instaluje.

(zbigg47) #5

To możesz sobie sprawdzić samemu znanym programem. Od razu…

(Muflon87) #6

Czy się instaluje czy nie to akcja jest blokowana przez WD którą chce wykonać komputer w celu jego uruchomienia. Mam nowy komputer. Wolę nie skanować niczym komputera bo mi powyrzuca pliki, które w jednym programie będą zainfekowane, w drugim nie. Program antywirusowy nic nie wykrywa a jednak komputer chodzi dość wolno

(Bogdan_G) #7

Pobierz i uruchom roguekiller - zatrzyma procesy wirusa, pousuwasz wykryte i dasz log z usuwania.
Potem możesz już uruchomić FRST.

(Muflon87) #8

ok dziekuje

(Bogdan_G) #9

Infekcja jest groźna i trzeba się z nią uporać, wlaśnie wszystko zainfekowane usunąć system naprawić i zabezpieczyć niezależnie od tego, czy to są Twoje “cenne” gry*.
Wielu ludzi jest skłonnych zniszczyć komputer, bo muszą pograć za wszelką cenę, ale nikt jeszcze nie wygrał z wirusami. :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Muflon87) #10

I tutaj właśnie mi chodziło o to, że np. Malwarebytes nie wynalazł mi nic na ścieżce chrome. Natomiast znalazł mi potencjalnie niebezpieczne aplikacje w programie ochronnym, który polecił mi informatyk. Lepiej więc posłuchać jednego informatyka czy drugiego. Chyba lepiej zostawić wszystko w spokoju

(Seba228215) #11

Jaki to program polecił ten informatyk?

(Muflon87) #12

Advanced System Care Pro

(Seba228215) #13

Od razu bezwzględnie wywalić z systemu. I od razu wykonać frst. Chyba że będzie coś blokować, to najpierw rogue killer.

2 Likes
(Muflon87) #14

Gdyby ten program nie był dobry to sam by z niego nie korzystał, a wiem że korzysta. Na razie nic mi się nie posypało więcej jest ok. Tylko jak wspominałem chrome jedynie coś mi źle chodzi, być może musze poczekać do większej aktualizacji.

(Seba228215) #15

No cóż użytkownicy mają niemiłe doświadczenia z produktami IObit, bo one prędzej czy później rozwalają system. Ale cóż…

(Bogdan_G) #16

To nie informatyk mógł polecić szpiega, malware, dewelopera iobit - a właśnie ignorant, który obalił encyklopedię itp.
Advanced System Care Pro z DP na virus total online:

1 Like
(Bogdan_G) #17

Swoją drogą nie omijaj pokazywania logów, bo zwyczajnie - tutaj piratom nie pomagamy. W przypadkach scrackowanych gier, albo pirackiego systemu - nie ma możliwości pomocy.
Gdy masz legalne oprogramowanie i system - pomoc otrzymasz.

2 Likes
(Muflon87) #18

Nie wiem o co chodzi z ADC Pro na virus total online, ale jeśli o to że nie wykrywa go jak programu potencjalnie zagrażającego środowisku windows no to MBM właśnie na opak. Pirackie oprogramowanie ? Nie wiedząc skąd to podejrzenie powiem, że gdybym takie miał to nie wiem jak biedny musiałbym być, żeby i wynaleźć gdzieś takie

(Bogdan_G) #19

Miałem konto na fixitpc pl i tam było dużo o usuwaniu szkodników, Gdy dało się, to pomagałem. Tutaj na forum w dziale bezpieczeństwo też był dużo tematów, gdy produkty iobit szkodziły.
Z fixitpc wynotowałem trochę i ponad dwa lata temu pisałem - to tak pobieżnie, co robi iobit w systemie:

Moje zdanie nie zmienia się.

2 Likes
(Muflon87) #20

Ja pisałem tylko o programie Advanced SystemCare Pro.