Agresja Rosji na Ukrainę

Jest oczywistą sprawa, że wśród uchodzców trafi się od czasu do czasu ktoś, kto sprawi problemy, przestępca itd. chociaż w opisywanym przypadku bardziej widać desperacje, strach i zacofanie niż rzeczywistą chęć czynienia przestępstwa.

Jak bardzo trzeba być przerażonym, aby komuś odgryźć palec, w sytuacji, gdy ratownik nas nie krzywdzi, tylko stara się pomagać. Zachowanie bardziej jak ranne zwierzę, niż przestępca.

oglądnij mma tam też sie gryzą xD
A tak na poważnie to masz nawet czesi marudzą że przyjechali pomóc ukrainie a co zastali to masakra.
Musisz wiedzieć że kursuje wiele pociągów i jest wiele takzwanych fall ludzi co dochodzi do granicy.

I tu pojawia sie problem czasem jakaś zorganizowana akcja dobrze dowiezie ukrainki i wtedy mamy sporo osób wartościowych którym trzeba pomóc a czasem przyjdzie fala pod płot tych co wiesz nie za bardzo i między nimi też mogą być wartościowi Ukraincy którym trzeba będzie pomóc tak że trzeba będzie sortować i tyle.

Tyle razy było głośno jak to polska dzielnie odbija fale imigrantó na białorusi i caly śwait był z znas dumy a teraz mi wmawiasz że już problemu nagle nie ma … Oczywiścje jest i oni już sobie niestety obczailli że mogą ze strony ukraińskiej sie wbić i wykorzystać czas wojny by sie wjebać do polski na żyda jak to już sama lekarta mówiła powyżej.

Oglądni jeszcze raz na spokojnie a tu masz kolejny filmik w razie czego

Widzisz, ja się za bardzo nie martwię o imigrantów tego rodzaju, bo społeczeństwo polskie jest tak agresywnie nastawione do nich i tak niechętne, że próby jakiegokolwiek fikania natychmiast skończyły by się pogromem.

Zresztą ja tam nie jestem przeciwny nikomu, kto CHCE PRACOWAĆ I STARA SIĘ WPASOWAĆ W SPOŁECZEŃSTWO.

Ja to rozumiem aloe też nie można mówić że nie ma problemu jak jeset i dementować prawde bo to już jest szczyt debilizmu… dobra już nie kłóćmy sie o to co jest pewne

Mam coś śmieszniejszego ciąg absurdów z sankcjami wobec Rosji nawet rosyjskim kotom sie oberwało ich rasy nie bedą akceptowanie -,-

A tutaj jak wygląda granica:

No same alladyny i murzyny… A nie, czekaj, jednak prawie same kobiety i dzieci, a z brodą to tylko ten ryszawy. :slight_smile:

Ja to tu zostawie ;////

I dostał łomot, a następnie zabrała go policja.

oby oby tak porządnie aby muslimy zaczeły wiedzieć i rozmawiać między sobą że polska to nie francja i tutaj pewnie rzeczy nie przejdą tak sobie bez echa.

-bump-
Chce ktoś zarobić 1 milion dolców to wiecie co trzeba zrobić xD

https://www.facebook.com/watch/?v=4934092790012512
https://www.facebook.com/sklepstas/posts/5013274528761927

-bump-
Kolejny śmieszny filmik
Rusek vs drzwi od sklepu

Skończyłem właśnie czytać analizy Ośrodka Studiów Wschodnich i Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, lookam na forum i widzę, że Ty czerpiesz wiedzę ze śmiesznych filmików z netu. Kuffa, inny wszechświat…

1 polubienie

No niestety ale ukry też walą propagandę ostatnio nagrali że schwytali tego gościa co sie śmiał jak strzelał rakiet w miasto okazało sie że jednak mają kogoś innego.

Trochę te dwa (czy może nawet trzy) światy przenikają się wzajemnie.

Świat rządów mocarstw, które patrzą na swoje bezpieczeństwo energetyczne i jak najlepsze ustawienie się na wiele dziesięcioleci - to jest brudna sprawa bez sentymentów, jak twierdzi Leszek Ślazyk Rosja – Ukraina – Chiny, czyli początek historii

Świat mediów, które bywają stronnicze, bywają propagandowe, bywają szczere albo chcą coś ugrać dla swoich sponsorów. Potrafią też być dobre, organizować pomoc, zrzutki, nagłaśnianie tego co trzeba.

Ostatecznie świat człowieka dotkniętego wojną, który musiał wyjechać zostawiając wszystko albo któremu zniszczono bezpodstawnie mienie i to jest chyba najbardziej bolesny z tych światów.

Zgadza sie jeszcze są korporacje i inne strony co potrafią ugrać na tym aby ubić sobie konkurencje ( Frimy/Fabryki )wykorzystując sytuacje agresji wobec rosji.

No i kolejny dzień kolejny raport z wojny

Jakiś czas temu, w innym wątku, wrzuciłem tego proroczego mema :slightly_smiling_face:

Nie czaje do czego pijesz ja nie przewiduje przyszłość tylko pokazuje/opisuje zdarzenia które miały zajście w obecnym i blisko przeszłym czasie.

Co do szczepionek nagle epidemii już nie ma firmy a raczej korporacje już miesiąc temu zaczęły powoli zwijać manatki bo ile mogły to tyle zarobiły kasy i akcje zaczęły spadać na giełdzie… A okres covidowy skróconej kwarantanny z miesiąca na 5-7 dni

Piję ogólnie do tego wątku :slightly_smiling_face:

Forum dyskusyjne, jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji.

Wiem. Użyłem emotikonek, żeby uwypuklić fakt, że nie piszę tego do końca poważnie.

Ale pojechał sportowiec musiało go zaboleć brat możliwości udziału w turnieju
Ćwiczysz lata czekasz na ten dzień i jak on przychodzi to taki ch** plomba sankcyjnka i nie zagrasz bo jakis ch** na cieplutkiej posadzie rozpętuje wojne