Aktualizacja Win10 do wersji 1803 dostępna do pobrania

Jest już dostępna aktualizacja Win10, do wersji 1803, którą można już pobierać, po przez Windows Update.
Bez%C2%A0tytu%C5%82u

2 polubienia

ISO też.


Zmieniamy user-agent na inny niż Windows 7 / 8, 8.1 / 10, wchodzimy na www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10ISO i możemy pobrać bezpośrednio obraz systemu.

1 polubienie

2 polubienia

Nie zamaskowałeś się jako Windows XP / Vista / GNU/Linux / Android / macOS.

To proponują ci MCT.

Aktualizacja z WU przeszła bez problemu.

1 polubienie

Aktualizacja sterowników NVIDIA z WU stwarza problem.

Nawet jak pobierzesz ze strony NVidia i zainstalujesz?

Zainstalowało z pakietu ze strony nvidii. A ktoś na czysto stawia? Są jakieś problemy?

Ja zrobiłem aktualizacje. Problemów nie mam.

2 polubienia

Bratu daję na czysto. Zobaczę czy ten S Mode aktywny i może obejdzie się bez błędów.

1 polubienie

Daj znać, czy rzeczywiście S mode został już wprowadzony.

Standardowo poczekam na usunięcie poważnych błędów. bo jakoś im nie ufam, że zdołali je wyeliminować.

Wprowadziłem klucz generic home na laptopie brata. Aktywowało się po instalacji i zainstalowałem Eset z pliku LiveInstaller.exe… Resztę sobie dopowiedzcie xd

Zainstalowałem tę aktualizację i nie robiłem żadnego backup danych ani nic takiego.
Przed aktualizacją wszystko było dobrze i nie miałem żadnej partycji F. Teraz gdy z aktualizowałem windows 10 do nowej wersji to pojawił mi się w “Ten komputer” dysk lokalny (F):. Co widać na screenie: https://imgur.com/jiwCHGE Wcześniej tego nie miałem. Pojawiał mi się ten dysk lokalny F po aktualizacji do nowej wersji windows 10. Po wejściu w ten dysk lokalny mam pusty folder: https://imgur.com/050w5hy
Co jest tego przyczyną i jak to naprawić ??
Tak samo w tym miejscu: https://imgur.com/oAL3YCy mam jakieś logowanie, a wcześniej tego nie było. Zaznaczyłem to czerwoną ramką. Jak się tego pozbyć ? szlak mnie już trafia z tym. Da się to jakoś naprawić ? co to się mogło stać ?? Proszę o pomoc w tej sprawie.
Najlepsze jest, że nie posiadam ani partycji F ani dysku lokalnego F a cały czas pojawia mi się w rogu koło zegara informacja, że brakuje miejsca na dysku F:
Proszę pomóżcie mi. Da się to jakoś cofnąć ?? zły jestem jak nie wiem co !

Hej jak teraz wyłączyć opcje klawiatur obok zegara, nie umiem usunąć układu “Polski (214)”, na 1709 jeszcze było w panelu sterowania a teraz nigdzie.

obraz


OK, znalezione:

Preferowane języki :arrow_right: Polski :arrow_right: Opcje :arrow_right: Klawiatury :arrow_right:Polski (214):arrow_right: Usuń :x:

Czy może mi ktoś pomóc ???

Usuń ją w zarządzaniu dyskami i potem najwyżej przydziel do C:\ lub D:\?

Pliki może są ukryte i systemowe:

obraz


Co do logowania to może niepotrzebnie łączyłeś z kontem Microsoft na końcu instalacji lub w Windows Defender Security Center.

Nie to nie jest to. Mam zaznaczone Nie pokazuj ukrytych plików i folderów dysków a mimo to jakiś piepszony dysk F jest - pytanie SKĄD ?? jak to ciulostwo usunąć teraz ??
W logowaniu nie wiem co jest ale z niczym się nie łączyłem. Po piepszonej aktualizacji pojawiły mi się na ekranie wiadomości typu czy chce żeby Microsoft wiedział jakie strony przeglądam i czy chce żeby wiedział z jakiego urządzenia korzystam tylko. Czy mam mieć reklamy takie jak Microsoft chce czy takie jak sa na stronach odwiedzanych przez zemnie. Mieliście takie opcje wyboru ? da się tą aktualizacje teraz cofnąć ? bo się do dupy nadaje !

Możesz przez ~10 dni cofnąć się do buildu poprzednio używanego (zgaduje 1709).

Może cofnięcie nie przeniesie tej partycji i dziwnej opcji MS Edge.


Ja wszystko wybierałem na “podstawowe” / “nie” przy kończeniu instalacji.

1 polubienie

Po powrocie do poprzedniej wersji windows 10 wszystko zostało przywrócone tak jak miałem. Czyli niema już tej partycji zasranej dysku lokalnego F: https://imgur.com/iS6LRPh Niema żadnego logowania na karcie przeglądarki: https://imgur.com/WY5tp7h
Na razie chyba nie warto robić aktualizacji do nowej wersji windows 10 ponieważ AKTUALIZACJA jest popsuta i nie działa dobrze. Windows defender teś przedtem nie działał, a teraz po powrocie do poprzedniej wersji windows 10 już działa. Czy też macie takie problemy jak ja z tą aktualizacją ??