Amazon - kto sprzedaje? Pytanie do nich

Hej,

jak to jest z kategoryzacją na polskiej wersji amazonu? Chciałabym rozpocząć sprzedaż na tej platformie herbat, kaw oraz gotowych prezentów z nich złożonych - ale nie widzę takiej kategorii, ani innej pt. artykuł spożywcze czy prezenty.

O dziwo np. na wersji .com lub .de po wpisaniu tea lub tee wyskakują produkty + pojawia się kategoria artykuły spożywcze.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc jak to jest z wersja .pl?

Sprawdź myk ze zmianą “.com” / “.de” / “.fr” na .PL? Ale niby myk nie działa z każdą ofertą (może część jest zamknięta na USA lub UK “only”).

Niby wtedy powinno ci przekonwertować ofertę na “polskojęzyczną” przy czym są kwiatki że 3 letni procesor Intel według opisu jest jakąś mieszanką AMD Ryzen na podstawce 3 letniego Intel ze zdjęciami Intel.


Z tego co ja widzę to tylko niemiecka wersja ma jakieś działy na podstawie producentów “kaw”.

Zrobiłam tak:
weszłam na wersje .de dałam przetłumaczenie na j.polski - przetłumaczyło - ale nadal to są produkty, wystawione na niemieckiej wersji amazon.
A ja chciałabym umieścić je na wersji .pl

Teraz nie mam wglądu, ale czy jest dostępna kategoria dla herbat itd jak dla Niemców? Podejrzewam że nie ma. I to jest głupota, że Polska wersja jest wykastrowana. Może kiedyś coś się zmieni, jak politykę zmienią w tym kraju.