And the Oscar goes to... czyli rozstrzygamy pierwszy kwartał konkursu dla blogerów!

(tomekb) #1

Podsumowaliśmy właśnie pierwszy kwartał nieustającego konkursu dla blogerów.

Gratulujemy zwycięzcom, zasięgi ich publikacji są naprawdę godne pozazdroszczenia. @januszek - ponieważ masz już iPhone’a SE, odjęliśmy ci 10k od zasięgu :stuck_out_tongue: :wink:

(lordjahu) #2

A możesz podać zasięg użytkowników 4-10 ?

(mechanic) #3

nikt tu jeszcze spisku nie wykrył? nikt się nie burzy? :smiley: coś jest nie tak w roku 2018 :slight_smile:

(Direwolf) #4

Ja wykrywam. Debiutant dostał nagrodę, chociaż nie był debiutantem. Chyba, że coś się w definicji zmieniło ostatnio :smiley: Pewnie ustawka… Wiadomo - nagroda iPhone, a Tomek lubi iPhoney, więc coś jest na rzeczy :smiley:

(Docent) #5

Co masz na myśli mówiąc że nie był debiutantem?

(lordjahu) #6

Czepia się. Nie reaguj :wink:

(Docent) #7

Powazne oskarżenia, to reaguję :wink: Definicja jest w regulaminie, czyli brak wpisów przez 12 miesięcy przed publikacją nagrodzonego wpisu. Z tym że tutaj akurat nagrodzony debiutant nie miał żadnych wpisów na swoim koncie, więc nie trzeba liczyć :slight_smile:

(Direwolf) #8

Nie czepiam się. Byłem przekonany, że w przeszłości czytałem jakieś wpisy od nexta… Pomyliłem się - zwracam honor i przyjmuje baty :slight_smile:

@Docent

Poje…myliło mi się. Wybacz!

(pocolog) #9

Szczerze to mi też się wydaje, że wcześniej coś pisał, ale nie ma już teraz co rozdzierać szat. Na przyszłość należałoby wprowadzić mechanizm sprawdzający czy wpisy autora nie zostały skasowane - o co bym nie posądzał NeXt__'a, że zrobił to celowo na konkurs.
No chyba, że mam z Direwolfem zbiorową halucynację :clown_face:

(Docent) #10

Mamy taki mechanizm… Dajcie już spokój, ostatnio mam wrażenie że wszyscy przy okazji konkursów straszliwie wiercą dziurę w brzuchu, doszukując się spisków, oszustw i mataczenia. Skąd to się bierze? :frowning:

(pocolog) #11

Nie miałem nic złego na myśli. Nie bądź przewrażliwiony. Widzę że jest spora grupa malkontentów, ale ja się do sabotażystów nie zaliczam :stuck_out_tongue:

(lordjahu) #12

Nie było HotZlotu - ludzie narzekają na brak kubków. Mi się ostatnio jeden ze starszych zbił …

(Dimatheus) #13

Hej,

Ze starego już przekonania, że “czy się stoi, czy się leży, to nagroda się należy!” oraz podsycania apetytów przez program 500+. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

(tomekb) #14

Ja też myślę, że problem na podłoże polityczne :wink:

(fiesta) #15

A kto ci kazał głosować na PiS?
:stuck_out_tongue: :wink: