And the Oscar goes to... czyli rozstrzygamy pierwszy kwartał konkursu dla blogerów!

Podsumowaliśmy właśnie pierwszy kwartał nieustającego konkursu dla blogerów.

Gratulujemy zwycięzcom, zasięgi ich publikacji są naprawdę godne pozazdroszczenia. @januszek - ponieważ masz już iPhone’a SE, odjęliśmy ci 10k od zasięgu :stuck_out_tongue: :wink:

3 polubienia

A możesz podać zasięg użytkowników 4-10 ?

nikt tu jeszcze spisku nie wykrył? nikt się nie burzy? :smiley: coś jest nie tak w roku 2018 :slight_smile:

1 polubienie

Ja wykrywam. Debiutant dostał nagrodę, chociaż nie był debiutantem. Chyba, że coś się w definicji zmieniło ostatnio :smiley: Pewnie ustawka… Wiadomo - nagroda iPhone, a Tomek lubi iPhoney, więc coś jest na rzeczy :smiley:

Co masz na myśli mówiąc że nie był debiutantem?

Czepia się. Nie reaguj :wink:

Powazne oskarżenia, to reaguję :wink: Definicja jest w regulaminie, czyli brak wpisów przez 12 miesięcy przed publikacją nagrodzonego wpisu. Z tym że tutaj akurat nagrodzony debiutant nie miał żadnych wpisów na swoim koncie, więc nie trzeba liczyć :slight_smile:

Nie czepiam się. Byłem przekonany, że w przeszłości czytałem jakieś wpisy od nexta… Pomyliłem się - zwracam honor i przyjmuje baty :slight_smile:

@Docent

Poje…myliło mi się. Wybacz!

Szczerze to mi też się wydaje, że wcześniej coś pisał, ale nie ma już teraz co rozdzierać szat. Na przyszłość należałoby wprowadzić mechanizm sprawdzający czy wpisy autora nie zostały skasowane - o co bym nie posądzał NeXt__'a, że zrobił to celowo na konkurs.
No chyba, że mam z Direwolfem zbiorową halucynację :clown_face:

Mamy taki mechanizm… Dajcie już spokój, ostatnio mam wrażenie że wszyscy przy okazji konkursów straszliwie wiercą dziurę w brzuchu, doszukując się spisków, oszustw i mataczenia. Skąd to się bierze? :frowning:

Nie miałem nic złego na myśli. Nie bądź przewrażliwiony. Widzę że jest spora grupa malkontentów, ale ja się do sabotażystów nie zaliczam :stuck_out_tongue:

Nie było HotZlotu - ludzie narzekają na brak kubków. Mi się ostatnio jeden ze starszych zbił …

1 polubienie

Hej,

Ze starego już przekonania, że “czy się stoi, czy się leży, to nagroda się należy!” oraz podsycania apetytów przez program 500+. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Ja też myślę, że problem na podłoże polityczne :wink:

A kto ci kazał głosować na PiS?
:stuck_out_tongue: :wink:

1 polubienie

Drugi kwartał się skończył, trzeci zaczyna …
Zauważyłem że w podkategorii blogowej treść formuły jest jeszcze z 2017, ale regulamin już aktualny.

PS: Czy to cel zamierzony czy błąd się wkradł ?
Treść główna - konkurs kwartalny
Treść regulaminu - “W Konkursie brane są pod uwagę wszystkie wpisy blogowe opublikowane przez Uczestników
w Portalu od 1 listopada 2017 roku do 31 marca 2018 roku”. Nie chcę być niemiły, ale powtarzać te same wpisy z większą ilością odsłon to chyba przesada nie ?

Hej,

Ja myślę, że ktoś po prostu zapomniał zmienić zwrot “listopada 2017” na “stycznia 2018”. Takie tam zwykłe przeoczenie przy edycji aktualizacyjnej. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

2 polubienia

Jeżeli jest to konkurs kwartalny. To przy ogłoszeniu najbardziej popularnych wpisów za drugi kwartał, będę brane pod uwagę te opublikowane od 1 stycznia do 31 marca 2018 roku. Prosta dedukcja :slight_smile:

1 polubienie

Źle dedukujecie, w regulaminie jest wszystko dobrze i szczegółowo opisane :wink:

Pod uwagę brane są wszystkie wpisy, ale zasięg brany jest pod uwagę tylko w danym kwartale. Inaczej jeśli ktoś napisze bardzo dobry wpis 31 marca o 23:30, to nie miałby szans na wygranie z tylko trochę słabszym wpisem napisanym 1 stycznia.

3 polubienia

Wy tu pitu-pitu, a wyświetlenia trzeba nabijać. Do roboty Panowie i Panie :smiley: