And the Oscar goes to... czyli rozstrzygamy pierwszy kwartał konkursu dla blogerów!

Na szczęście nie piszę pod wyświetlenia, więc mi to wsio.

Ja też nie, ale parę groszy i fajne nagrody za darmo nie wpadają :stuck_out_tongue:
No i żona zadowolona z koszulki to mam spokój :smiley:

Kiedy ogłoszenie kolejnego kwartału ?

3 polubienia

Powinno być w tym miesiącu, bo potem wyjdzie że przejdzie na luty, maj, sierpień i listopad 2019 - ale raczej to nie problem w odrzuceniu ruchu z października 2018.

1 polubienie

Obsuwa jest już trochę taka konkretna… :confused:

3 polubienia

Teoretycznie ma być w tym miesiącu, ale IPhone SE wycofali z sprzedazy, DP przejęło WP, teraz ludzie będą wypisywać się z programu partnerskiego… to się pewnie na siebie nakłada.

Poczekamy, nic innego nam nie zostało.

To co piszesz nijak się nie ma do treści tego artykułu: https://www.dobreprogramy.pl/tomekb/Zmiany-na-blogach-nowy-konkurs-i-iPhoney-dla-debiutantow,84128.html

Redakcji coś wiadomo, kiedy zostaną ogłoszone wyniki za III kwartał “nieustającego” konkursu dla blogerów? Pytam, bo na forum nic w tej sprawie nie wiadomo, a mamy już 18 października. PS Regulamin konkursu też ciągle nie jest zaktualizowany do bieżącej edycji - Q3 2018… http://storage.dobreprogramy.pl/dokumenty/Regulamin_BlogQ22018.pdf

Pewnie to kolejny pomysł który umrze, tak jak większość poprzednich.

Regulaminy to jedno, a wyniki itp. jak zawsze swoją droga :wink:

Do tej pory wyniki konkursów blogowych były podawane w terminie. To nie wprowadzaj tutaj dezinformacji.

Zobacz sobie inne konkursy…

Jeżeli chodzi o “poza-blogowe” konkursy - to owszem zdarzały się opóźnienia. Ale wyniki wcześniej czy później były podawane. Tutaj jednak jest miejsce poświęcone konkursowi blogowemu. To nie zbaczaj z tematu.

Też z ciekawości bym zobaczy te wyniki… :slight_smile: Zgłaszam to do prokuratury… znaczy się do Redakcji. :grinning:

@redakcja

5 polubień

Ja nie przestanę, mam w końcu z tego niesamowity hajs, jak niektórzy mi pisali pod publikacjami.

Zauważyliście, że redakcja praktycznie całkowicie olała kontakt z forumowiczami? Poza info w temacie komentarzy, od dawna zero jakiegokolwiek odzewu ze strony włodarzy. Ciekawe, czy dostali taki nakaz z góry, czy sami stwierdzili, że mają już to gdzieś.

3 polubienia

Albo za dużo pytań o pierdoły.

1 polubienie

Akurat tutaj są zadawane konkretne pytania w poważnej sprawie.

1 polubienie

I druga sprawa, na pytania odpowiadał programista a nie osoba odpowiadająca za program blogowy.

Po co mają się angażować jak to już jest portal WP ? Oni tu tylko pracują i pewnie nie mają w umowie musu kontaktu z społecznością, to już nienich portal.