And the Oscar goes to... czyli rozstrzygamy pierwszy kwartał konkursu dla blogerów!

Zawsze zaczyna się od Ciebie kolego.

1 polubienie

Ale co mają treści z np. Faktów i Teleexpressu, do wortalu technologicznego, to ja nie mam zielonego pojęcia… :wink: Internet też już dawno pod tym względem przecież upadł - a Pudelek, Kozaczek, to co? Wszelkie “wielkie” portale ogólnotematyczne, które podają tak samo przekoloryzowane/niedopowiedziane materiały? To są treści porównywalne ligą i jakością do tego, co widzimy w telewizji. Przekaz jakościowych informacji w Internecie nigdy nie upadnie, bo jest po prostu darmowy. A w tych czasach także łatwy do rozreklamowania - wystarczy kilka udostępnień i lajków na Facebooku + Wykop i mamy obrót jak przyzwoita strona. Do telewizji nie dostanie się przecież kanał niszowy, bo to jest po prostu za drogie.

Internet jest po prostu nowym kanałem dla telewizji, która ma ciągle swoją złotą erę (vide). Dlatego telewizje przenoszą się do Internetu (np HBO) i dlatego w Internecie powstają nowe usługi telewizyjne (np Netflix).

ps. przy okazji polecam b.dobry tekst w którym autor rozważa czy rewolucja streamingowa zabije kino i tradycyjną telewizję: https://magazynpismo.pl/netflix-i-spolka-zabija-kino-o-rewolucji-streamingowej/

1 polubienie