Animacja zaznaczania nie nadąża za myszką

Ok rozumiem podkręcony za bardzo raczej nie jest ponieważ na stockowych ustawieniach jest to samo system uruchamia się w ok. 40 sekund może szybciej. Te spowolnienia animacji nie są tylko na pulpicie ale właśnie także w katalogach nie wiem już co o tym sądzę a z tą zanikającą myszką nie wiesz może co zrobić ? dzieje się to tylko w jakiś folderach na pulpicie i na przeglądarce myszka nie zanika.

Dodane 08.10.2013 (Wt) 23:15

a i w folderach zacinki występują tylko gdy folder jest na cały ekran jak jest w mniejszym okienku to mogę machać jak wariat i zacinek nie ma.

Dodane 08.10.2013 (Wt) 23:18

a np. w grach nie mam żadnych problemów gram w league of legends i na wysokich mam 100 - 190 fps więc nie jest tak źle.

Hej,

Niekoniecznie. Czasami po prost błędnie skonfigurowane kodeki powodują takie błędy.

Co najwyżej można by podejrzewać kartę graficzną, a nie monitor.

Taki tester niewiele da - służy głównie do sprawdzania, czy na matrycy nie ma bad pikseli bądź bad subpikseli. W tym przypadku niestety nie da zupełnie nic.

Jakiego pakietu zabezpieczającego używasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

avg free wcześniej avast free ale było to samo

Hej,

A próbowałeś czasowo w ogóle bez aktywnego pakietu zabezpieczającego?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak próbowałem ale ciągle to samo.

Spróbuj wyłączyć usługę windows image acquisition, bo często ona bywa przyczyną podobnych spowolnień zaznaczenia i wyświetleń.

Usługę mam wyłączyć w msconfig ? bo jak tak to napisane było ze usługa zatrzymana ale ją dodatkowo odznaczyłem a reset komputera jest wymagany?

Dodane 11.10.2013 (Pt) 19:13

Zresetowałem komputer niestety te zacinki dalej występują i coraz bardziej mnie wpieniają jest też możliwość nie dopracowanych sterowników ale nie tylko ja mam te płyty główne i jakoś nikt inny się nie skarży więc chyba to odpada.

Zrobię podsumowanie żeby można było działać dalej co już wykonałem

*Ponowne wgranie systemu

*Reinstalacja sterowników / wgrywanie innych wersji

*Zakup nowej karty graficznej

*Zakup markowego zasilacza

*Zakup nowego ramu

*Zakup nowego dysku oraz prcesora

*Zakup nowej płyty głównej

*Wyłączania podanych przez was funkcji

*Próbowanie na innych myszkach

W komputerze został mi już tylko napęd dvd nie wymieniany ale wątpie że to on powoduje jakiś konflikt

Macie może jeszcze jakieś propozycję?

Dodane 11.10.2013 (Pt) 19:16

http://windows7forum.pl/myszka-oraz-nie … nia-9079-t

a tutaj ktoś z podobnym błędem do mojego oczywiście rozwiązania nie ma ;/

Założyłeś, że to z mouse problem. To na tej stronce masz test. Klikasz na or here i w okienku wyświetli się, jak coś z myszą. http://translate.google.pl/translate?hl … safe%3Doff

Z drugiej strony, trzeba założyć nieprawidłowe zachowanie elementów pulpitu, czyli ustawione na zablokowane, albo blokuje je jakaś aplikacja. Pamiętam, że winamp kiedyś robił takie bugi.

Stestowane wydaję się być wszystko ok. Już się powoli zaczynam na tej windzie męczyć pamiętam jak to za czasów xpka wszystko chodziło ładnie a tutaj jakieś dziwne rzeczy chciałbym dodać że jak wyłączę styl aero to myszka się aż tak bardzo nie oddala jak jest to w przypadku włączonego ale jak jest więcej plików to i tak ścina

Dodane 12.10.2013 (So) 18:54

zacinajace-sie-zaznaczenie-t406178.html

prosze oto kolejny przypadek

Dodane 13.10.2013 (N) 19:01

@ Odświeżam

Hej,

Rozumiem, że nie jest to żadna modyfikowana bądź zmieniana wersja?

Skoro wszystko było wymieniane, to raczej problemem nie powinien być sprzęt. Aczkolwiek sprawdzałeś działanie na innym monitorze?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Innego monitora nie posiadam chyba że telewizor ;p

Hej,

W ostateczności może być i telewizor. :slight_smile: Połączenie via kabel HDMI?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Monitor dvsub a pod telewizor podłączył bym pod hdmi ale to dopiero jutro ponieważ telewizor zajęty ;d

Hej,

W takim układzie sprawdź przy TV podłączonym właśnie poprzez HDMI - by wykluczyć ewentualne zakłócenia. I daj znać, jakie rezultaty.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A czemu nie napisałeś do mnie mieliśmy naskoczyć cfg systemu ?

W opisie płyty stoi że obsługiwana pamięć DDR3 do 4 GB,ty masz 8 GB. Może tu jest problem.

Druga rzecz to zintegrowana karta graficzna na płycie.Ty dołożyłeś jeszcze jedną .Czy jest dobrze zainstalowana?Sprawdź co trzeba zrobić jak dokładasz drugą kartę.

Niewiem gdzie to wyczytałeś ale na stronie producenta piszę że moja płyta obsługuje 8 gb karta jest dobrze wsadzona.

http://www.komputronik.pl/product/10283 … 3god0hUAkg

Masz już jedną kartę zintegrowaną.Tak po prostu dołożyłeś drugą?

Na stronie Gigusia podano, że wszystkie 3 rewizje tej płyty obsługują do 8GB RAM DDR3 1333MHz, Komputronik ma najwyraźniej błąd na stronie. Choć nie zaszkodziłoby sprawdzić na jednej kości czy problem nadal występuje, małe prawdopodobieństwo ale warto wykluczyć :wink:

Tak przecież ta moja nie jest zintegrowana tylko na port pciex na jednej kości także to samo

Dodane 19.10.2013 (So) 16:42

Witam podłączyłem do tv komputer jednak to nie pomogło ale udało mi się nagrać filmik z tym jak to wygląda

http://speedy.sh/F72de/MOV028.3gp